کد خبر : 1909
/ 17:46

ساختمان جدید روزنامه شهرآرا افتتاح شد

شهرآرا آنلاین: انتشار روزنامه شهرآرا در سال جدید با افتتاح ساختمان جدیدالتاسیس واقع در ابتدای خیابان دانشگاه، وارد فاز تازه‌ای شد تا این روزنامه پویاتر، سرزنده تر و همگام با ارائه تازه ترین اخبار پایتخت معنوی ایران، صدای گویاي مردم مشهد به مسئولان باشد.

ساختمان جدید روزنامه شهرآرا افتتاح شد

 به گزارش شهرآرا آنلاین، مراسم افتتاح ساختمان جدید روزنامه شهرآرا ظهر امروز پس از نماز ظهر و عصر و ذكر مصيبت ايام فاطميه، با حضور جواد داوود آبادی رئیس کمیسیون فنی و طرح ریزی شورای اسلامی، محمد مهدی برادران معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد، علی حامدمقدم مدیرمسئول روزنامه شهرآرا و مجموعه تحریریه این روزنامه برگزار شد.

رئیس کمیسیون فنی، عمران و طرح ریزی شهری در حاشیه افتتاح ساختمان جديد روزنامه شهرآرا گفت: در بازدیدی که از ساختمان جدید روزنامه مردم مشهد داشتم باید بگویم که این ساختمان با این وسعت و امکانات به نوعی انقلاب دوم بعد از روزنامه شدن شهرآرا است.

داوود آبادی در ادامه به رسالت و جایگاه روزنامه شهرآرا در میان دیگر روزنامه ها و رسانه ها اشاره کرد و گفت: انتظار از روزنامه شهرآرا بیش از این است چرا که متعلق به مردم و زائران شهری است که پایتخت معنوی ايران نام گرفته است.

وی در ادامه افزود: به اعتقاد من آنچه را که شهرآرا با توجه به جایگاه خود در میان مردم مشهد و در قیاس بادیگر روزنامه های استان و مشهد باید بیش از گذشته مورد توجه قرار دهد، توسعه مبانی دینی و فرهنگ معنوی است.

رئیس کمیسیون فنی، عمران و طرح ریزی شهری خاطر نشان کرد: بی شک وجود بارگاه منور علی ابن موسی الرضا(ع) خود در توجه به توسعه مبانی دینی و فرهنگ معنوی در این شهر از اهمیت ویژه برخورداراست و در این راستا حماسه شهرآرا در سال پیش رو باید توسعه مبانی معنوی باشد و این مهم را در رسالت خود را این حوزه عملی سازد.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد نیز در حاشيه افتتاح مکان جدید روزنامه شهرآرا، گفت: در بازدیدهای که در گذشته از روزنامه شهرآرا داشتم، کمبود فضا و نامناسب بودن آن با توجه به حجم کار و نیروی فعال در مجموعه مشهود بود که بر این اساس و با تلاش مدیریت روزنامه شهرآرا این مسئله امروز برطرف شده است که قطعاَ امکانات و فضای جدید روزنامه شرایط را برای کارایی و بالا بردن راندمان مجموعه فراهم می کند.

وی تاکید کرد:  با توجه به اقدامات و پیشرفت های که در این حوزه صورت گرفته است باید بگویم که اکنون شهرآرا توان آن را دارد که قویتر و موثرتر باشد.

برداران در ادامه افزود: رسیدن به استانداردهای برتر کشور در حوزه شهری اکنون یک رویا نیست و در قیاس بادیگر شهرهای کلان شهرهای کشور پیشرفت های حوزه شهری در مشهد از روند رو به رشد قابل توجهی برخوردار بوده است و در برخی از موارد نیز مشهد پیشتاز بوده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: پیشرفت روزنامه شهرآرا نیز در این مدت کوتاه قابل توجه بوده است و در حال حاضر فاصله روزنامه شهرآرا مشهد با همشهری بسیار اندک شده است وبر این اساس افق روزنامه شهرآرا مشهد در آینده ای نزدیک پیشتازی در میان روزنامه های شهری کشوراست.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی