کد خبر : 36151
/ 11:50
پیش‌بینی وضعیت هوا در سه روز آینده

تازه‌ترین اخبار از بارش برف و باران

شهرآراآنلاین: پیش‌بینی سازمان هواشناسی حاکی است که طی سه روز آینده بارش برف و باران برخی از استان‌های کشور را فرا می‌گیرد.

تازه‌ترین اخبار از بارش برف و باران

به گزارش گروه اجتماع شهرآراآنلاین براساس پیش‌بینی‌ سازمان هواشناسی، از اواخر امروز (شنبه) با نزدیک شدن سامانه بارشی از سمت شمال غرب و غرب، شاهد افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده باران خواهیم بود.

پیش‌بینی‌های هواشناسی درباره وضعیت هوای روزهای آینده حاکی است:

*روز یک‌شنبه، بارش در نیمه غربی کشور و با شدت بیشتر در سواحل غربی دریای خزر، زاگرس مرکزی و غرب کشور ادامه می‌یابد که در مناطق مستعد این بارش‌ها به‌صورت برف خواهد بود.

*روز دوشنبه از شدت بارندگی در نیمه غربی کاسته شده ولی گستره آن به‌جز جنوب شرق کشور اکثر مناطق را در بر می‌گیرد که به‌تدریج از سمت غرب کاهش ابر نیز پیش‌بینی می‌شود.

*روز سه‌شنبه فقط بخش‌های جنوب شرق و شمال شرق بارش پراکنده‌ای خواهند داشت.

براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی کشور، روزهای یک‌شنبه و دوشنبه در نیمه شمالی کشور به‌ویژه سواحل دریای خزر کاهش محسوس دما را خواهیم داشت.

وضعیت هوای امروز در خراسان رضوی کمی ابری است و در پاره‌ای نقاط افزایش ابر و وزش باد خواهیم داشت.

فردا 10 فروردین ماه نیز هوای استان کمی ابری است و به تدریج به وزش باد و بارش باران افزوده شده و روز دوشنبه نیمه‌ابری تا ابری خواهد بود درحالی که بعضی ساعات به بارش باران و وزش باد افزوده و شاهد رگبار و رعدوبرق خواهیم بود.

بنا بر گزارش سازمان هواشناسی کشور امروز درپایتخت آسمانی ابری به همراه وزش باد داریم و فردا به تدریج بارش باران و وزش ها لفزوده می شود همچنین تهران در روز دوشنبه نیمه‌ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد را خواهد داشت.

منبع: تسنیم  

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی