کد خبر : 36531
/ 15:25

برگزاری اردوی راهیان نور ویژه پرسنل شهرداری مشهد

شهرآراآنلاین: فرمانده حوزه 2 مقاومت بسیج ادارات مشهد از اعزام کارکنان شهرداری مشهد و خانواده‌هایشان به اردوی راهیان نور در نوروز 93 خبر داد.

برگزاری اردوی راهیان نور ویژه پرسنل شهرداری مشهد

به گزارش گروه شهر شهرآراآنلاین، سرگرد باقری بیان کرد: تعداد 160 نفر از کارکنان شهرداری مشهد و خانواده‌های آنها به ارودی راهیان نور اعزام شدند.
وی افزود: از این تعداد 40 نفر خواهر و 120 نفر برادر هستند که در قالب چهار دستگاه اتوبوس به مناطق جنگی اعزام شدند.
فرمانده حوزه 2 مقاومت بسیج ادارات مشهد با اشاره به رایگان بودن این اردوها ادامه داد: این افراد از تمام مناطق، سازمان‌ها و معاونت‌های شهرداری هستند که به مدت شش روز از هفتم تا سیزدهم فروردین سال 93 از مناطق عملیاتی بازدید کردند.
سرگرد باقری گفت: اروندکنار، خرمشهر، شلمچه، معراج شهدا، فکه، شوش، دهلاویه، فتح‌المبین و ... جزو مناطقی هستند که افراد در این هفت روز از آنها بازدید کردند.
وی هدف از این بازدیدها را آشنایی پرسنل شهرداری و خانواده آنها با مناطق جنگی، ترویج فرهنگ جهاد برای تمام اقشار به ویژه جوانان، مشاهده یادمان‌ها و رشادت‌های شهدا عنوان کرد و افزود: با توجه به تعداد زیاد متقاضیان اعزام به اردوهای راهیان نور، این اعزام با اولویت بسیجیان و کسانی که تاکنون به این اردوها نرفته بودند صورت گرفت.
فرمانده حوزه 2 مقاومت بسیج ادارات مشهد تصریح کرد: افراد اعزامی در طول مسیر، ضمن زیارت مرقد منور حضرت معصومه(س) در قم و دیگر زیارتگاه‌ها، به برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی شامل ختم صلوات، برگزاری ادعیه مناسب با ایام، روایت‌گری جنگ، نماز جماعت و تماشای فیلم‌های دفاع مقدس پرداختند.
اختصاص امکانات مناسب برای اردوهای راهیان نور
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری مشهد نیز در این خصوص گفت: به جهت تکریم همکاران شهرداری و برگزاری منظم مراسم اعزام این کاروا‌نها، طبق هماهنگی صورت گرفته از طرف مسوولان بسیج حوزه دو ادارات مشهد، اعزام این کاروان‌ها از محل پایانه مسافربری مشهد که زیرساخت‌های لازم خدمات‌رسانی در این خصوص را دارد، انجام شد.
شریعتی افزود: هماهنگی با شرکت‌های مسافربری برای اختصاص سرویس ایاب و ذهاب، در نظر گرفتن جایگاه مناسب، اختصاص مکان مناسب جهت تجمع کاروانیان، برگزاری مراسم مذهبی و سخنرانی قبل از اعزام از امکاناتی بود که در این راستا به این عزیزان ارائه شد.

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی