کد خبر : 39532
/ 09:57

نرگس آبيار: «شيار143» عيد فطر اکران مي شود

شهرآراآنلاین: فيلم سينمايي «شيار143» براي اکران در عيد فطر به طور همزمان در سينماهاي سراسر کشور آماده ميشود و علي سرتيپي در ˝فيلميران˝ اين فيلم را پخش مي کند.

نرگس آبيار: «شيار143» عيد فطر اکران مي شود

به گزارش گروه فرهنگ و هنر شهرآراآنلاین بهترين فيلم از نگاه تماشاگران در سي و دومين جشنواره بين المللي فيلم فجر در ليست فيلم هاي عيد فطر براي اکران قرار گرفت.
نرگس آبيار کارگردان فيلم «شيار 143» در گفتگو با خبرنگار سينمايي برنا گفت: با توجه به استقبال خوب مردم و منتقدين در جشنواره که تا امروز با ادامه داشتن اکران فيلم در دانشگاه هاي کشور ، به فروش فيلم در گيشه و استقبال تماشاگران اميدوارم.
او در ادامه تصريح کرد:براي نمايش فيلم در جشنواره هاي بين المللي اقدام کرديم و اولين اکران خارجي اين فيلم در بازار فيلم جشنواره بين المللي فيلم کن خواهد بود.پخش کننده فيلم نيز «فيلميران» است.
فيلم «شيار 143» که بر اساس برداشتي از کتاب «اختر و روزهاي تلواسي» نوشته نرگس آبيار ساخته شده، روايت جديدي از دفاع مقدس است که داستان مادر شهيدي به نام الفت را تصوير ميکند که عاشقانه انتظار بازگشت فرزندش را مي کشد، خبرهاي خوبي براي او مي رسد، اما امتحان بزرگي هم در راه دارد.
بازيگران فيلم: مريلا زارعي، مهران احمدي، جواد عزتي، گلاره عباسي، يداله شادماني و حسام بيگدلو هستند.
گفتني است مريلا زارعي براي اين فيلم جايزه بهترين بازيگر نقش اول را از سي و دومين جشنواره بين المللي فجر دريافت کرد.

منبع: خبرگذاریی برنا

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی