کد خبر : 39652
/ 11:43

آیین تجلیل از فعالیت‌های آیت الله دهشت در مشهد برگزار می‌شود

شهرآراآنلاین: مراسم تجلیل از فعالیت‌های علمی، پژوهشی و تبلیغی حضرت آیت‌الله دهشت در مشهد در راستای نکوداشت علمای صدیق در مشهد برگزار می‌شود.

آیین تجلیل از فعالیت‌های آیت الله دهشت در مشهد برگزار می‌شود

به گزارش گروه شهر شهرآراآنلاین، آیین تجلیل از فعالیت‌های علمی، پژوهشی و تبلیغی حضرت آیت‌الله دهشت با حضور امام جمعه موقت تهران، قائم‌مقام سازمان صداوسیما و معاون ارتباطات حوزه‌های علمیه دفتر مقام معظم رهبری با هدف تجلیل از علمای صدیق و خدوم و الگوسازی برای جامعه و جوانان برگزار می‌شود.

این مراسم با مشارکت مدرسه عالی شهید مطهری مشهد، شورای مدیریت حوزه علمیه خراسان، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد و دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی 18اردیبهشت ماه جاری ساعت 9صبح در سالن همایش‌های صدا و سیمای خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

آیت‌الله دهشت قبل از انقلاب اسلامی هم‌درس و هم‌مباحثه با مقام معظم رهبری بوده‌اند و در کنار ایشان به مبارزه و خدمت به نهضت تلاش کردند؛ همچنین ایشان پس از پیروزی انقلاب در مسیر نهضت امام خمینی (ره) به تعلیم و تبلیغ پرداختند و در امور خیر و عام المنفعه نیز دارای نقش اساسی در شهر مشهد بوده‌اند به طوری که بیش از 20 موسسه خیریه را در مشهد ایجاد کرده‌اند.(مهر)

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی