• خانه
  • خراسان رضوی
  • ۳ مجتمع قضایی مشهد به ساختمان جدید دادگستری خراسان رضوی انتقال می یابد
کد خبر : 42327
/ 14:23
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی

۳ مجتمع قضایی مشهد به ساختمان جدید دادگستری خراسان رضوی انتقال می یابد

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: ساختمان جدید دادگستری خراسان رضوی زیربنای ۲۶ هزار متر مربع دارد که با افتتاح آن برخی از کمبودهای فضایی قضایی استان برطرف می‌شود و سه مجتمع استیجاری قضایی مشهد به این ساختمان منتقل می‌شوند.

۳ مجتمع قضایی مشهد به ساختمان جدید دادگستری خراسان رضوی انتقال می یابد

حجت الاسلام حسن شریعتی ‌در مراسم افتتاح ساختمان جدید دادگستری خراسان رضوی اظهار کرد: دادگستری و دادگاه‌های خراسان رضوی با تعامل حداکثری با نمایندگان استان و ارشادات نماینده ولی فقیه در راستای پیشگیری از وقوع جرم و اجرای عدالت گام برمی‌دارد، تقوا، ولایتمداری و نفوذناپذیری از جمله مواردی است که دادگستری خراسان رضوی و سازمان‌های وابسته به قوه قضاییه استان بر آن تاکید دارند.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: دادگستری خراسان رضوی از نظر فضای اداری نسبت به سایر استان‌های کشور کمبودهایی داشته و دارد به طوری که در مشهد مقدس سه مجتمع قضایی در ساختمان‌های استیجاری نامناسب مستقر بودند.

شریعتی تصریح کرد: در سال پایانی مسئولیت آیت الله هاشمی شاهرودی در قوه قضاییه به منشور ساخت ساختمانی جدید با مساعدت نماینده ولی فقیه و پیگیری مجدانه معاون اداری مالی وقت در زمینی با مساحت 14 هزار متر مربع اقدام شد که امروز به بهره برداری می رسد.

وی افزود: ساختمان جدید دادگستری خراسان رضوی زیربنای 26 هزار متر مربع دارد که با افتتاح آن برخی از کمبودهای فضایی قضایی استان برطرف می‌شود و سه مجتمع استیجاری قضایی مشهد به این ساختمان منتقل می‌شوند.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی