• خانه
  • اقتصادی
  • تداوم تبلیغات رسانه‌ای و شهری «پدیده» و «تبرک» با وجود اعلام ممنوعیت از سوی دادستانی
کد خبر : 47008
/ 14:07

تداوم تبلیغات رسانه‌ای و شهری «پدیده» و «تبرک» با وجود اعلام ممنوعیت از سوی دادستانی

با وجود اعلام ممنوعیت تبلیغات رسانه‌ای مجموعه‌های مربوط به «پدیده» و «تبرک» از سوی دادستانی کل کشور، تبلیغات این محصولات در برخی رسانه‌ها و بیلبوردهای شهری همچنان ادامه دارد.

تداوم تبلیغات رسانه‌ای و شهری «پدیده» و «تبرک» با وجود اعلام ممنوعیت از سوی دادستانی

به دنبال دستور ممنوعیت تبلیغات رسانه‌ای مجموعه‌های پدیده و تبرک از سوی دادستان کل کشور، سیدمرتضی بختیاری روز 10 دی‌ماه در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اقدام پدیده شاندیز در انتشار اوراق مشارکت از طریق سایت این شرکت و خارج از چارچوب سازمان‌های بورس و فرابورس اظهار داشت: حدود 3 هفته پیش دادستان عمومی و انقلاب مشهد طی نامه کتبی از دادستان کل کشور درخواست کرد با توجه به اینکه پرونده شرکت پدیده شاندیز، تبرک و پردیسبان در شعبه 904 بازپرسی مشهد در حال رسیدگی است از تبلیغ این شرکت‌ها جلوگیری به عمل آید.

وی اضافه کرد: بر اساس این نامه دادستان مشهد درخواست کرد که دادستان کل کشور به سازمان صدا و سیما و وزارت راه و شهرسازی برای فرودگاه‌ها و راه‌آهن‌ها و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه با روزنامه‌ها ابلاغ و درخواست کند که هر گونه انتشار آگهی تبلیغاتی یا تجاری در رابطه با این 3 شرکت تا اطلاع ثانوی ممنوع باشد و پس از تعیین تکلیف پرونده قضایی تدبیر بعدی اعلام شود.

بختیاری تصریح کرد: عین همین مطلب را دادستان کل کشور دستور داد و طی نامه کتبی از ریاست صدا و سیما، وزیر راه و شهرسازی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی این مورد را خواستار شد.

 

این در حالی است که با وجود این دستور قضایی، همچنان تبلیغات محصولات تبرک و پدیده این مجموعه‌ها از سوی رسانه‌ ملی و برخی بیلبوردهای شهری ادامه دارد.

منبع: تسنیم

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی