کد خبر : 50562
/ 11:27

ویندوز 10 آخرین نسخه از این سیستم عامل خواهد بود!

یکی از توسعه دهندگان ارشد مایکروسافت در خلال کنفرانس Ignite گفت: اکنون ما در حال انتشار ویندوز ۱۰ هستیم، و این نسخه، آخرین ویندوز خواهد بود.

ویندوز 10 آخرین نسخه از این سیستم عامل خواهد بود!

ویندوز ۱۰ آخرین نسخه از ویندوز است که مایکروسافت منتشر خواهد کرد، اما آیا این پایان کار این سیستم‌ عامل محبوب است؟ یکی از توسعه دهندگان ارشد مایکروسافت بنام جری نیکسون در خلال کنفرانس Ignite گفت: «اکنون ما در حال انتشار ویندوز ۱۰ هستیم، و این نسخه، آخرین ویندوز خواهد بود و ما همچنان در حال کار بر روی ویندوز ۱۰ هستیم.»

قبل از اینکه بخواهید در مورد آینده ویندوز سردرگم شوید، این موضوع را در نظر داشته باشید که سیستم عامل مایکروسافت، یکی از پرفروش‌ترین محصولات این شرکت در بازار است. چیزی که بیشتر انجامش از طرف این غول نرم افزاری محتمل است، تغییر تفکر این شرکت در مورد سیستم عاملش است که به این معناست بجای انتشار نسخه‌های بزرگ ویندوز در چند سال، هدف مایکروسافت انتشار بروزرسانی‌ها و امکانات جدید باشد.

مایکروسافت تاکنون برخی از بخش‌ها و اپلیکیشن‌ها را از خود سیستم‌عامل جدا کرده و حتی بدون دریافت بروزرسانی برای ویندوز، می‌توان این موارد را آپدیت نمود، دقیقا مانند کاری که برای اپلیکیشن‌های تلفن هوشمند خود مانند جیمیل انجام می‌دهید که بدون بروزرسانی اندروید، یکی از سرویس‌های گوگل به نسخه جدید بروزرسانی می‌گردد.

یکی از سخنگویان مایکروسافت سخنان نیکسون را تایید کرده و ضمن آن در وب سایت معتبر Verge اضافه کرده که : «حرف‌های اخیری که در مورد ویندوز ۱۰ و در کنفرانس Ignite بیان شده صحیح بوده و راه ویندوز را تحت تاثیر قرار می‌دهد و از آن به عنوان سرویسی با قابلیت ارائه بروزرسانی‌های مستمر یاد خواهد شد. چنین کاری برای مشتریان و نیز تجارت ما با ارزش خواهد بود.»


منبع: آی تی رسان

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی