• خانه
  • بین الملل
  • سه دختر ایزدی فرار کرده از دست داعش، درباره جنایات این گروه می گویند
کد خبر : 52986
/ 11:50

سه دختر ایزدی فرار کرده از دست داعش، درباره جنایات این گروه می گویند

به گزارش خبرگزاری سمای فلسطین از لندن، سه دختر ایزدی که پس از موفق شدن به فرار از دست (گروه تکفیری صهیونیستی ) داعش، با کمک یک موسسه خیریه وارد لندن شدند با هدف هشدار به دختران انگلیسی، ابعادی از جنایات هولناک تروریست های داعشی علیه زنان و دختران را فاش کردند.

سه دختر ایزدی فرار کرده از دست داعش، درباره جنایات این گروه می گویند

این سه دختر که به دلیل نگرانی از شکنجه شدید آن دسته از خویشاوندانشان که هنوز در اسارت (گروه تکفیری صهیونیستی ) داعش به سرمی برند حاضر نشدند هویت و چهره خود را به خبرنگاران و دیگر افراد نشان دهند از جنایاتی گفتند که باور آن نیز دشوار است.

یکی از این دختران که خود را بشری 20 ساله معرفی کرد می گوید:« روزانه پنج بار به ما تجاوز می شد، یکی از دختران برای رهایی از این شکنجه روحی و روانی رگ خود را قطع کرد و وقتی این کار به مرگش ختم نشد گردن خود را برید و جان داد، نگهبانان زندان از من خواستند او را شناسایی کنم اما من نتوانستم چهره پرخون او را بشناسم در نتیجه نگهبانان او را در پارچه ای پیچیدند و در زباله دان انداختند.»

با پیشروی (گروه تکفیری صهیونیستی) داعش در سوریه و عراق فرماندهان این گروه دستور سرکوب اتباع اقلیت های دینی را صادر کردند به این بهانه که قلمرو خلافت اسلامی نباید با حضور کفار آلوده شود. از نگاه آنان ایزدی ها نه مسلمانند و نه مسیحی به شمار می آیند بلکه شیطان پرستند.

بشری که بدنش می لرزید ادامه داد:« شبی به روستای ما حمله کردند، درگیری تا شش صبح ادامه داشت، نزدیکان ما از ما خواستند خانه هایمان را ترک کنیم اما نیروهای پیشمرگه ما را از این کار منع کردند و گفتند نگران نباشید، اما پیشمرگه ها نتوانستند در برابر نیروهای مهاجم مقاومت کنند در نتیجه عناصر (گروه تکفیری صهیونیستی ) داعش وارد روستا شدند.»

نور 21 ساله ادامه می دهد: «آنان مردان را از زنان وکودکان جدا کردند. مردان را با شلیک گلوله کشتند. من هفت برادر دارم که فقط یکی از آنها توانست فرار کند و شش نفر دیگر همچنان مفقودند، آنان مادر من و هفتاد زن مسن دیگر را با شلیک گلوله کشتند و تنها دختران روستا را نگه داشتند.»

منیره 16 ساله می گوید:« ما را به سالن مدرسه روستا بردند و کارشان برای جدا کردن دختران زیبا آغاز شد. عناصر(گروه تکفیری صهیونیستی) داعش معمولا 50 تا 70 ساله بودند اما من که 16 سال داشتم از طرف یکی از این سرکردگان انتخاب شدم، معمولا سرکردگان (گروه تکفیری صهیونیستی ) داعش دختران کم سن و سال را برای خودشان بر می گزینند.»

وی ادامه می دهد:« این فرد پس از چند روز از من دل زده شد و در پی انتخاب دختر دیگری بر آمد در نتیجه مرا به فردی به نام ابو عبدالله فروخت، او نیز پس از چند روز مرا به فردی به نام عماد فروخت و اگر فرار نمی کردم تا الان به چند نفر دیگر نیز فروخته می شدم.»

نور می گوید:« یک روز خواستم از منزلی که در آن حبس شده بودم فرار کنم اما سلمان صاحب منزل متوجه شد، مرا به زور وارد خانه کرد، به شدت مرا کتک زد ، با سیگار تنم را سوزاند و پس از آن شش عضو (گروه تکفیری صهیونیستی ) داعش را فرا خواند، آنان را وارد اتاق کرد و در را به رویمان بست. آنان نیز به طور جمعی و وحشیانه به من تجاوز کردند.»

این سه دختر پس از آنکه موفق به فرار شدند به اردوگاه آوارگان در منطقه ای از عراق پناه بردند و با کمک یک موسسه خیریه انگلیسی توانستند وارد لندن شوند.

منبع: خبرآنلاین

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی