کد خبر : 54274
/ 14:18

عاشقانه های طالبان و نائبان زیارت

مپین نایب‌الزیاره این روزها یکی از حرکت‌های متفاوتی است که با محوریت زیارت علی ‌ابن موسی‌ الرضا(ع) شکل گرفته است. این کمپین تعدادی از طالبان و نائیان زیارت امام هشتم را به هم پیوند زده تا فرصتی شود برای زیارت قلبی آن‌هایی که دلشان برای زیارت حرم امام مهربانی‌ها پر می‌کشد.

عاشقانه های طالبان و نائبان زیارت

کمپین نایب‌الزیاره این روزها یکی از حرکت‌های متفاوتی است که با محوریت زیارت علی ‌ابن موسی‌ الرضا(ع) شکل گرفته است. این کمپین تعدادی از طالبان و نائیان زیارت امام هشتم را به هم پیوند زده تا فرصتی شود برای زیارت قلبی آن‌هایی که دلشان برای زیارت حرم امام مهربانی‌ها پر می‌کشد. آنچه در ادامه می‌خوانید گفته‌هایی است از آن‌هایی که به سبب این حرکت، دلشان به پنجره‌های حرم گره خورده است.

×××

صبح میلاد نایبتان خواهم بود

محبوبه، نایب‌الزیاره:همسرم تبلیغات کمپین را در سطح شهر دیده بود و در اولین فرصت هردو در کمپین ثبت نام کردیم. کمپین نایب الزیاره فرصت خوبی برای کسانی که امکان حضور در حرم مطهر را ندارند، فراهم کرده تا بتوانند در این روزهای مبارک و از راه دور سلامی به امام رضا(ع) عرض کنند. من همیشه از طرف افرادی که امکان حضور در مشهد را ندارند، به آقا سلام می‌دهم و اگر آقا من و همسرم را بطلبند، قصد داریم نماز صبح روز میلاد را در حرم مطهر بخوانیم. می‌خواهم به کسی که دلش پرکشیده برای صحن و سرای حرم و من نیابت زیارتش را به عهده گرفته‌ام، بگویم: « از طرف شما به زیارت خواهم رفت و دعا می‌کنم امام رئوف و مهربان شما را به حضور بطلبد»

×××

از آقا بخواهید من را هم بطلبد

دهستانی، طالب‌الزیاره: وقتی تبلیغات کمپین نایب‌الزیاره را از طریق فضای مجازی دیدم، به نظرم رسید فرصت خوبی برای ما غیرمشهدی‌هاست که در این روزهای مبارک به آقای مهربانی‌ها سلام کنیم و حاجات خود را بخواهیم. از کسی که نیابت زیارت من را به عهده گرفته می‌خواهم از جانب من برای سلامتی و فرج آقا امام زمان(عج) و سلامتی بیماران دعا کند و از امام رضا(ع) بخواهد دیدار دوباره صحن و سرای باصفایش را نصیب من و همه آرزومندان کند.

×××

فیروزه، طالب‌الزیاره: خوشحالم این کمپین در ایام میلاد و روزهای زیاریتی امام رضا(ع) راه اندازی شد و من میتوانم با شرکت در آن عشق و علاقه خود را به ساحت مقدس امام مهربانی‌ها ابراز کنم. از طریق شبکه‌های مجازی با کمپین نائب‌الزیاره آشنا شده، ثبت‌نام کردم. دوست دارم کسی که از جانب من نائب می‌شود، اولا سلام مرا به آقا برساند و برایم دعا کند که : (آقاجان سلام دار و ندارم به فدایت... گرفتارم جان جوادت حاجت پسرمو بده... منو خانواده ام مشکل داریم، سلامت پسرمو از تو میخام).

×××

خیلی‌ها این آرزو را دارند

 

اکرم، نایب‌الزیاره:هر زمانی که چشمم به گنبد آقا می‌افتد، گرفتاری‌های خودم را فراموش می‌کنم و از ته دل می‌گویم: آقاجان! خیلی‌ها هستند که آرزوی دیدن این ضریح را دارند.

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی