کد خبر : 54688
/ 11:40
رئیس کل دادگستری استان خبر داد:

کاهش ۴۵‌هزاری درپرونده‌های قضایی

گروه خبر- رئیس کل دادگستری خراسان رضوی از کاهش ۴۵‌هزاری موجودی پرونده‌ها در حوزه‌های قضایی خراسان رضوی خبر داد و این موفقیت را در سایه حمایت مسئولان عالی قضایی دانست.

کاهش ۴۵‌هزاری درپرونده‌های قضایی

 به گزارش شهرآرا، حجت‌الاسلام علی مظفری با اشاره به تحولات به وجود آمده در مجموعه قضایی استان در یک سال اخیر گفت: براساس بررسی‌های انجام شده تحولات گسترده‌ای در بخش‌های مختلف آغاز و بحمدا... این روند موجب افزایش رضایتمندی مردم از مجموعه قضایی شده است.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی برقراری ارتباط مستمر با آحاد جامعه توسط مدیریت و مسئولان قضایی را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دادگستری استان دانست و افزود: براساس یک سنت حسنه تلاش کردیم تا در نشست‌های رودرو با مراجعان، بدون هرگونه واسطه‌ای مشکلات و صحبت‌های ارباب رجوع را بشنویم و اقدمات قانونی لازم را انجام دهیم.
حجت‌الاسلام مظفری خاطر‌نشان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های ستاد دادگستری بازدید از حوزه‌های قضایی استان بوده و برهمین اساس تاکنون حدود ٩٨‌درصد حوزه‌های قضایی در مدت اخیر مورد بازدید مستقیم مسئولان قرار گرفته است.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی پیشگیری از وقوع جرم را به‌عنوان یکی از راهبردهای اساسی دادگستری استان دانست و با اشاره به برگزاری اولین کارگاه ملی تربیت مدرس پیشگیری از وقوع جرم با حضور کارشناسان ٣١ استان کشور در مشهد مقدس افزود: مقام معظم رهبری پیشگیری از وقوع جرم را به‌عنوان یکی از راهبردهای چندگانه برای دستگاه قضایی تبیین فرمودند و ما نیز حرکت در این مسیر را وظیفه قانونی و تکلیف شرعی خود می‌دانیم و بحمدا... در همین راستا و در کنار دیگر اقدامات شاهد کاهش حدود ۴۵هزار پرونده از موجودی شعبه‌های استان بوده‌ایم.

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی