کد خبر : 65845
/ 20:39
وقوع سه حادثه قتل، آتش‌سوزی و خودکشی که جان سه نفر را در مشهد گرفت؛

پایان اختلافات زناشویی به قیمت جان مادر شوهر!

روز گذشته در سه حادثه جداگانه یک مرد میان سال در میان شعله‌های آتش سوخت، خانمی ۴۰ساله در خانه‌اش به قتل رسید و فشار زندگی جان مردی ۳۱ساله را به لبش رساند که برای همیشه خاموش شد.

پایان اختلافات زناشویی به قیمت جان مادر شوهر!

به گزارش شهرآرا، صبح روز گذشته یک درگیری خونین در منزلی مسکونی واقع خیابان قرنی‌۱۹ به پلیس و عوامل امدادی گزارش شد. با حضور عوامل امدادی و انتظامی در محل مشخص شد که دو نفر به وسیله چاقو به شدت زخمی شده‌اند.با حضور تکنسین‌های اورژانس‌۱۱۵ در محل دو مصدوم که خانمی ۴۰ساله و پسر جوانش بودند به علت شدت جراحات بلافاصله به بیمارستان امام رضا(ع) منتقل شدند که اقدامات پزشکی برای نجات جان این مادر و پسر آغاز شد.

اما تلاش‌های پزشکان برای نجات جان زن بی‌نتیجه ماند و او جان باخت. با گزارش این جنایت به بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد در محل حاضر شد.

بررسی‌های قاضی احمی‌نژاد با توجه به اظهارات پسر جوان مشخص کرد برادر خانمش که پسرعمه‌اش است، در پی یکسری اختلافات خانوادگی میان او و همسرش صبح روز گذشته به خانه آن‌ها آمده و پس از مشاجره با چاقو با آن‌ها حمله کرده است.

به دستور این مقام قضایی جسد زن میان‌سال برای کشف علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای دستگیری متهم به قتل که پس از ارتکاب جرم از محل متواری شده، آغاز شده است.

در‌حالی قاضی احمدی‌نژاد به دنبال گره‌گشایی از پرونده قتل این زن میان‌سال بود که گزارش سوختن یک مرد میان‌سال حوالی ساعت ۱۲ظهر در طبرسی شمالی خیابان نظام دوست مشهد نیز گزارش شد.

در این حادثه که ابتدا به آتش‌نشانی مشهد گزارش شده بود، آتش‌نشانان برای اطفای حریق این منزل مسکونی ۵۰متری خود را به محل حادثه رساندند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی مشهد درباره جزئیات این حادثه با بیان اینکه کانون حریق از قسمت پذیرایی این منزل آغاز شده بود، گفت: به دلیل مکان نامناسب منزل و واقع شدن آن در کوچه باریک ۱۰‌متری و اعلام حریق در شرایط توسعه آتش‌سوزی، نیمی از منزل در آتش سوخت. وی با اشاره به حضور مردی ۴۹‌ساله در این منزل هنگام وقوع حریق اظهار کرد: این فرد بر اثر آتش‌سوزی و شدت سوختگی جان خود را از دست داد.

با حضور قاضی احمدی‌نژاد در محل و تحقیقات ابتدایی مشخص شد که همسر این مرد در خارج از خانه بوده که حریق رخ داده است. همسر متوفی در بازجویی‌های ابتدایی مدعی شد که یک شیلنگ گاز در آشپزخانه منزلشان مشکل نشتی داشته که احتمالا همان موجب حریق و انفجار شده است.

تحقیقات د‌رحالی درباره این حادثه ادامه دارد که جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

چند ساعت پس از این حادثه ، مرگ یک مرد در یک ساختمان نیمه‌کاره نیز گزارش شد.

با حضور قاضی احمدی‌نژاد در محل حادثه واقع در خیابان کامیاب مشهد مشخص شد که مردی ۳۱ساله در یک ساختمان نیمه‌کاره خودش را از چارچوب یک در حلق‌آویز کرده است. پلیس در ادامه توانست یک نامه از متوفی به دست آورد که در آن نوشته بود به علت خستگی از زندگی اقدام به این کار کرده است و هیچ کسی در مرگ او مقصر نیست.بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد درباره این حادثه به خبرنگار ما گفت: تحقیقات نشان داد که این فرد در حال ساخت یک ساختمان بوده است.

قاضی احمدی‌نژاد افزود: محلی که این فرد حلق‌آویز شده، در واقع همان ساختمان در حال احداث خود متوفی بوده است و تحقیقات فنی برای پی بردن به چگونگی و چرایی این حادثه با انتقال جسد به پزشکی قانونی ادامه دارد. 

 

خبرنگار: محمدجواد ابوعطا

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی