• خانه
  • خبرهای سایت
  • کل‌کل مرگ بار در کوچه تنگ
کد خبر : 68671
/ 21:42
شاخ و شانه کشیدن چند جوان هنگام عبور از یکی از معابر شهری، رنگ خون گرفت

کل‌کل مرگ بار در کوچه تنگ

خودروی سواری در حال پیاده کردن دو خانم از صندلی عقب بود که موتورسیکلت وارد کوچه تنگ شد. پیاده‌شدن دو خانم به درازا کشید و راکبان موتورسیکلت از راننده خواستند تا در خودرو را ببندد تا آن‌ها رد بشوند. همین تقاضا و کل‌کل‌های بعدش پرونده قتل دیگری را روبه‌روی بازپرس جنایی گشود.

کل‌کل مرگ بار در کوچه تنگ

به گزارش شهرآراآنلاین، ساعت 19:15پنجشنبه حجت و رضا با موتور در حال عبور از کوچه پس‌کوچه‌های خواجه‌ربیع بودند که یک خودروی پژو به رانندگی شخصی به نام جواد، با نگه داشتن وسط کوچه در حال پیاده کردن دو خانم بود.

رضا که موتورسیکلت را هدایت می کرد از جواد که راننده خودرو بود خواست تا هرچه سریع‌تر کوچه را باز کند؛ درخواستی که پس از معطلی بیش از حد راننده خودرو به درگیری لفظی کشید و راننده خودرو با پیاده شدن و مشاجره، به این کل‌کل دامن زد؛ اما از آنجایی که جواد (راننده خودرو) قد کوتاهی داشت و حجت و رضا قدبلند و هیکل بودند، او با شاخ و شانه کشیدن به آن‌ها گفت که منتظر او باشند.

رضا صاحب یک سوپرمارکت بود و ساعت 20:15با حجت مقابل مغازه کنار یک تعمیرگاه موتورسیکلت نشسته بودند که ناگهان طبق اظهارات شاهدان یک پراید نوک‌مدادی مقابل سوپرمارکت نگه می‌دارد که سه جوان درون این خودرو بودند. راننده که امیر نام داشت درون خودرو ماند، اما جواد همان فردی که ساعتی پیش با راکبان موتورسیکلت کل‌کل کرده بود به همراه فردی دیگر به نام امیر از خودرو پیاده می‌شوند.

جواد که یک چاقوی بزرگ در دست داشت، پس از ورود به درون سوپرمارکت با ته چاقو شیشه بزرگ در این مغازه را می‌شکند. رضا و حجت تا این صحنه را می‌بینند با برداشتن اشیای نامشخصی از درون تعمیرگاه موتورسیکلت به سمت آن‌ها می‌روند و این کل‌کل بچگانه به دعوایی تمام‌عیار تبدیل می‌شود.

جواد در حمله به سوی رضا چاقو را در سینه او فرو می‌کند و سپس ضربه‌ای دیگر نیز به او می‌زند که همین ضربه‌ها برای در خون غلتیدن رضا کافی است. حجت که صحنه را چنین می‌بیند فرار می‌کند، اما زمین می‌خورد که در همین لحظه جواد به او می‌رسد و ضربه ای نیز به او می‌زند؛ اما همین که دستش را دوباره بالا می‌برد تا ضربه بعدی را بزند، امیر دستش را می‌گیرد و او را منصرف می‌کند و آن‌ها مقابل چشمان حیران شهروندان از محل می‌گریزند.

با گزارش این نزاع خیابانی به پلیس و اورژانس، رضا و حجت به بیمارستان هاشمی‌نژاد منتقل می‌شوند، اما با توجه به میزان خونی که رضا از دست داده و شدت جراحات، تلاش پزشکان موثر واقع نمی‌شود و رضا جان خود را از دست می‌دهد.

با گزارش مرگ این جوان 30ساله، بازپرس جنایی و کارآگاهان پلیس آگاهی به همراه تیم تشخیص هویت پزشکی قانونی در بیمارستان حاضر می‌شوند.

طبق معاینه‌های قاضی حسینی، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، این جوان در پی اصابت چاقو در وسط سینه و ضربه‌ای دیگر در ناحیه چپ سینه نزدیک قلب و خون ریزی شدید، جان باخته است. نظریه‌ای که به تایید کارشناسان پزشکی قانونی نیز می‌رسد. با تشکیل این پرونده تیم جنایی راهی محل حادثه می‌شود. با رسیدن قاضی‌حسینی و کارآگاهان به محل حادثه، طبق سرنخ‌ها و اظهارات شاهدان مشخص می‌شود که قاتل فردی به نام جواد بوده و پس از درگیری از محل متواری شده است.با شناسایی متهم به قتل و دیگر متهمان این پرونده، عملیات دستگیری آن‌ها آغاز می‌شود، اما وقتی کارآگاهان نیمه‌شب به منزل آن‌ها می‌روند، متوجه می‌شوند که آن‌ها از ترس حمله غافل گیرانه متوفی و رفیقش، شبانه منزل را خالی کرده و

 گریخته‌اند.بازپرس جنایی با اشاره به اینکه تحقیقات این پرونده تا 5:30بامداد ادامه داشت، گفت: مطمئنا متهمان این پرونده به‌زودی دستگیر خواهند شد.قاضی سیدجواد حسینی افزود: متاسفانه در پی این نزاع خیابانی که از یک کل‌کل ساده شروع شد، چند خانواده با مشکل مواجه شده‌اند که اگر متوفی و رفیقش در همان خیابان تنگ کمی صبر می‌کردند، مطمئنا این حادثه رخ نمی‌داد.وی با اشاره به اینکه از سال گذشته تا کنون چندین پرونده قتل به همین شیوه در مشهد رخ داده، ضمن دعوت شهروندان به   صبر بیشتر، اظهار کرد: در پرونده مشابهی که سال گذشته در مشهد رخ داد یک خودرو در حال بیرون آمدن از پارکینگ منزل بود که یک موتورسوار از راه رسید و سر پارک کردن با یکدیگر درگیر شدند که همین درگیری قتل یکی از آن‌ها را رقم زد.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی