• خانه
  • یادداشت
  • مشت بر سندان: برسد به دست «جناب قاضی‌پور»!
کد خبر : 68969
/ 11:17
محمد حسن جعفریان

مشت بر سندان: برسد به دست «جناب قاضی‌پور»!

جناب آقای قاضی‌پور! نماینده محترم من، ما و عامه مردم ایران در مجلس شورای اسلامی، سلام علیکم! برادر بزرگوارم! متوجه هستید که مدتی است (و به ویژه در این اواخر) با رفتار و گفتارتان دارید چه بر سر انقلاب و فضایی که عشق مشترک همه ماست، می‌آورید؟

مشت بر سندان: برسد به دست «جناب قاضی‌پور»!

جناب آقای قاضی‌پور! نماینده محترم من، ما و عامه مردم ایران در مجلس شورای اسلامی، سلام علیکم! برادر بزرگوارم! متوجه هستید که مدتی است (و به ویژه در این اواخر) با رفتار و گفتارتان دارید چه بر سر انقلاب و فضایی که عشق مشترک همه ماست، می‌آورید؟
متوجه هستید سرگرم روشن کردن فتیله چه بمب هولناکی شده‌اید؟ در پی اظهارات اخیرتان سری به فضای مجازی و شبکه‌های دشمنان این سرزمین زده‌اید تا هلهله و پایکوبی آنان را از رفتارتان و گفته‌هایتان رصد کنید؟ هرگز به عواقب فاجعه‌بار جملاتی که با حرارت بیان کرده‌اید،
اندیشیده‌اید؟ آیا این مردم، دغدغه‌ای مهم‌تر از تشکیل فراکسیون ترک‌زبانان که شما همت خود را بر تشکیل آن گذاشته‌اید، ندارند؟ آیا متوجه هستید با پافشاری بر این رویه و طرح آن ادعاهای عجیب و تفرقه‌آفرین، در حال تزریق چه سم مهلکی به رگ‌های همان انقلاب و مملکتی هستید که مردان و زنان ایران زمین، از جمله دلاوران آذربایجانی مال و جان خویش را فدای وجودش کردند؟
به‌خدا مانده‌ام چه بنویسم، حیرانم و مغموم. اگر خداوند قبول کند، این کمترین نیز بسیجی و جنگ‌دیده و جانباز بوده و هست. البته از گوشه دیگر در این دیار پهناور، از خراسان و آستان هشتمین خورشید. تاکنون هرگز در رسانه‌ای در این باره نگفته و ننوشته بودم. اما حالا به تعمد یادآوری کردم تا گلایه و درد جانسوز را از منظر برادر کوچک‌تری که شاید هم‌سنخ و هم‌جنس خود شما باشد، بشنوید. این را گفتم تا با صدای بلند به شما یادآور شوم، از یک بسیجی میدان‌دیده این رفتار خطرناک و دشمن شادکن حیرت‌آور است. برادرم! سیاست و جدال‌های ناپاک جناحی و تعلقات گروهی ما را به کجا می‌برد؟ یا بهتر است بگویم برده است؟!
هر روز از دهان مسئول و مجریان تلویزیونی و چهره‌ها و... ، عبارات تامل‌برانگیزی نظیر «ملت آذربایجان» و «ملت کرد» و «ملت عرب» و... امثالهم می‌شنویم. یا رفتارهای تاسف‌بار و خطرناکی مبنی بر کشاندن دعواهای جناحی به میادین قومیتی را شاهد هستیم. من نیز چون شما عاشق انقلاب و کشورم هستم و شیفته رهبرم و دلسوخته جنگ. با این تفاوت که سلیقه‌های سیاسی مخالف خودم را دشمن نمی‌بینم. دشمن واقعی را که منتظر همین دعواهاست با چنین رفتاری خشنود نمی‌کنم. با این تفاوت که من یک ملت می‌شناسم و آن ملت ایران است و هر آنکه عشق این دیار و انقلاب در سینه‌اش باشد را برادر خود می‌دانم. به‌قول شاعر دلسوخته انقلاب مرحوم سردار احمد زارعی؛
نه چپ نه راست، این منم برابر تو
نه چپ نه راست، این منم برادر تو
جناب قاضی‌پور! شما که با پرسیدن سوالی منطقی از سوی یک خبرنگار مبنی بر چرایی پافشاری بر تشکیل یک فراکسیون قومیتی، یا همان فراکسیون ترک‌زبانان که مجدانه به‌دنبال تشکیلش هستید از کوره درمی‌روید و چنان ادعاهای عجیب و غریبی می‌کنید که «آذربایجان مرکز اسلام و شیعه است» و خبرنگار را به ضدیت با اسلام و ولایت فقیه متهم می‌کنید، آیا از نگاه منفور اسلام به قوم‌گرایی بی‌خبرید؟ در ادامه نظر رهبر معظم انقلاب و ولی فقیه دروانمان را محض یادآوری برایتان می‌نویسیم؛
«دعواهای تنگ‌نظرانه و ناسیونالیسم‌های قومی محدود، به کلی با دیدگاه اسلام و با دیدگاه بلند و بازی که همه ما به آن احتیاج داریم، منافات دارد...» ٢٧/٢/١٣٨٨
«برجسته کردن خصوصیات قومی و دمیدن درآتش قوم‌گرایی، کارهای خطرناکی است، بازی با آتش است...» رهبر معظم انقلاب١۵/١٢/١٣٩٢
این نظر صریح اسلام و نظر شفاف و روشن ولی فقیه ماست. حالا بگردید و اظهارات اسف‌بار خودتان را خطاب به آن خبرنگار دوباره مرور کنید. آن‌وقت با وجدان و جرئت اسلامی و شجاعتی که هم‌وطنان آذری ما بدان شهره‌اند، صادقانه قضاوت کنید، با این معیار چه کسی ضداسلام و ضدولایت فقیه است؟
من از تکرار جملات شما و آوردن آن‌ها در این متن خجالت می‌کشم، اما به دلسوزی و غیرت بسیجی شما و عشقتان به ایران و انقلاب و نظام و رهبر انقلاب و صداقتتان در این داوری بزرگ ایمان دارم. اگر در دادگاه تنهایی خویش رای به محکومیت خود دادید، جوان‌مردانه و خطاب به تمام ملت ایران، از آنچه بی‌تردید، سهوا و از سر عصبانیت بر زبان رانده‌اید، عذرخواهی کنید. باری در ادامه به رفتار عجیب دیگر شما در گلاویز شدن با خبرنگار مربوطه اصولا ورود پیدا نمی‌کنم. آن ماجرا شاکی فردی دارد و در صورت محکومیت شما باید رضایت او را جلب کنید. اما بخش دیگر رفتار و گفتار خطرناک شما، شاکی‌اش می‌تواند ملت ایران باشد و من در مقام یکی از آن‌ها این چند سطر را با خون دل نوشتم. با خون دل و قلبی سرشار از درد و اندوه، چرا که ارتکاب چنین اشتباه فاحشی از جانب چون شمایی، دردناک‌تر است. به‌عنوان عضوی از ملت ایران منتظر اقدام شجاعانه شما می‌مانم.

 
اشتراک گذاری
نظرات شما
hosein
21:03 1 0 پاســخ به ایــن نظــر

این مردک بی ادب و جنایتکار جنگی و بی سواد کمر اسلام را می شکند
امیر المومنین ع فرمودند پشت مرا دو کس شکستند
عالم متهتک و جاهل متنسک

بنده خدا

بی‌ادب شاید ولی جنایتکار جنگی؟!!!!

نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی