کد خبر : 70608
/ 21:06
بررسی ۲ حادثه که به مرگ ۲ نفر منجر شد؛

جان‌باختن ۲ جوان در ۲ حادثه مشکوک

آتش‌نشانی مشهد در رسیدگی به دو پرونده آتش‌سوزی و گرفتار‌‌شدن یک نفر در خودرو، با جسد دو جوان مواجه شد.

جان‌باختن ۲ جوان در ۲ حادثه مشکوک

مهدی قرآنی- به گزارش شهرآرا، حوالی ساعت‌۲۲ دوشنبه، خبری مبنی بر آتش‌سوزی یک خانه مسکونی در خیابان صاحب‌دلان منطقه طلاب مشهد، زنگ خطر دو ایستگاه‌ شماره‌۱۸ و ۶ آتش‌نشانی را به صدا در‌آورد.

با اعلام این آتش‌سوزی، بلافاصله، ماموران اطفای حریق و نجاتگران آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند که با حضور ماموران در محل، مشاهده‌شد کانون این حریق طبقه اول یک ساختمان دو‌طبقه‌ است.

آتش‌نشانان زمانی به محل حادثه رسیدند که آتش تمام فضای این خانه را در بر گرفته‌بود. آنان با قطع جریان برق و گاز این ساختمان مسکونی، از سرایت آتش به خانه‌های مجاور و نیز افزایش حجم حریق جلوگیری کردند.

ماموران پس از مهار سطح وسیعی از آتش، وارد این خانه مسکونی شدند و حین اطفای حریق، با بدن سوخته مردی جوان که در زمان حادثه در خانه تنها بوده‌است مواجه شدند. نجاتگران آتش‌نشانی با انتقال قربانی این حادثه به بیرون از کانون حریق، او را تحویل عوامل اورژانس دادند که تکنسین‌های اورژانس با انجام معاینات اولیه، مرگ این جوان۳۰ساله را تایید کردند.

به گفته مهدی رضایی، معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی، علت این آتش‌سوزی هنوز مشخص نیست و کارشناسان مشغول رسیدگی به این حادثه هستند.

هنوز ۱۰ساعت از حادثه مرگ‌بار آتش‌سوزی در منطقه طلاب نگذشته‌بود که ساعت۸:۲۰ صبح روز گذشته، در پی تماس مردمی مبنی‌بر محبوسی مردی جوان داخل کابین یک دستگاه خودروی سواری پارک‌شده در حاشیه یکی از کوچه‌های بولوار خیام شمالی، نجاتگران ایستگاه۳۸ آتش‌نشانی را به محل حادثه کشاند.

با حضور ماموران در محل و بررسی موضوع، مشخص شد مردی جوان به علت نامعلومی، در پشت فرمان یک دستگاه خودروی سواری پژو۲۰۶ جان خود را از دست داده‌است. با اعلام مراتب به مقام قضایی، بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد برای بررسی دقیق موضوع، در محل حادثه حاضر شد.

در بررسی‌های قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، مشخص شد که متوفی جوانی ۲۸ساله است که پس از استعلام شماره پلاک خودرواش، نشانی محل سکونت او به دست آمد و موضوع به پدر و مادرش اعلام شد.

طبق بررسی‌های اولیه قاضی احمدی‌نژاد، هیچ نشانی از ضرب و جرح بر روی بدن متوفی دیده‌نشد و احتمال می‌رود که او خودکشی کرده‌باشد. با دستور بازپرس ویژه قتل، جسد برای بررسی دقیق، به پزشکی قانون انتقال یافت.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی