کد خبر : 70773
/ 09:55

برگ‌های خزان در 13 بوستان سطح شهر مشهد جمع‌آوری نمی‌شود

در معابر تعیین شده این بوستان‌ها، جمع‌آوری برگ‌ها بصورت هفتگی انجام می‌گردد.

برگ‌های خزان در 13 بوستان سطح شهر مشهد جمع‌آوری نمی‌شود

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: برگهای خزان پاییزی در 13 بوستان سطح شهر جمع‌آوری نمی‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص گفت: در راستای بهره‌مندی از زیبایی‌های فصل پاییز و بنا به درخواست شهروندان درخصوص عدم جمع‌آوری برگ‌های خزان، برنامه‌ریزی لازم برای ایجاد معبر پاییزی در تعدادی از بوستان‌های سطح شهر انجام شده است.
وی افزود: بوستان ششصد دستگاه در منطقه یک، بوستان پردیس در منطقه 2، بوستان بهار در منطقه 3، بوستان ارم در منطقه 4، بوستان وحدت در منطقه 5، بوستان رجاء در منطقه 6، بوستان جنگلی طرق در منطقه 7، بوستان کوهسنگی در منطقه 8، بوستان وکیل‌آباد در منطقه 9، بوستان شاهد در منطقه 10، بوستان ملت در منطقه 11، بوستان نیایش در منطقه 12 و بوستان فهمیده در منطقه ثامن از بوستان‌های بزرگ سطح شهر هستند که عملیات عدم جمع‌آوری برگ‌های پاییز در آن مناطق اجرا می‌شود.
به گفته کاظمی، در معابر تعیین شده این بوستان‌ها، جمع‌آوری برگ‌ها بصورت هفتگی انجام می‌گردد.
معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد با اشاره به اینکه برگ‌ها با پا خوردن‌های بسیار چهره زیبای خود را از دست می‌دهند نیاز به جمع آوری هفتگی دارند، تاکید کرد: این عملیات از ابتدای آبان ماه آغاز گردیده و تا پایان پاییز ادامه خواهد داشت.
وی در پایان گفت: برنامه‌ریزی لازم برای جمع‌آوری سریع برگ‌های خزان شده در زمان بارش‌های طولانی مدت و به منظور جلوگیری از آبگرفتگی‌ها صورت پذیرفته است. 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی