کد خبر : 71624
/ 22:01
با اعلام مشاهده پیکر بی‌جان یک زن میان‌سال، عوامل قضایی و انتظامی برای بررسی موضوع وارد صحنه شدند؛

کشف جسد در بیابان‌های توس

جسد زنی میان‌سال که به علت نامعلومی جانش را از دست داده و در بیابان‌های منطقه توس رها شده‌بود، از سوی شهروندان کشف شد.

کشف جسد در بیابان‌های توس

مهدی قرآنی- به گزارش شهرآرا، ساعت حوالی ۱۱ظهر جمعه دهم دی را نشان می‌داد که خبری مبنی‌بر کشف یک جسد از سوی تعدادی از شهروندان در منطقه توس به پلیس اعلام شد و پای ماموران کلانتری کاظم‌آباد را به محل حادثه واقع در بیابان‌های توس۹۱ کشاند.

با حضور ماموران پلیس در محل و صحت خبر اعلامی، بلافاصله موضوع به مقام قضایی گزارش شد و بازپرس ویژه قتل دادسرا به همراه عوامل پزشکی قانونی و کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حاضر شد.

صدای آژیر خودروهای پلیس در منطقه موجب تجمع ساکنان در محل حادثه شد. با حضور قاضی میرزایی، تحقیقات اولیه درخصوص این پرونده آغاز شد و بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که متوفی حدود ۴۰ساله است و ممکن است به دست فرد یا افرادی به قتل رسیده‌باشد.

تحقیقات در محل جرم در حالی ادامه یافت که آثار به‌جامانده نشان از کشیده‌شدن جسد روی زمین داشت. با کشف خط مسیر ناشی از کشیده‌شدن جسد بر روی زمین، احتمال قتل این زن میان‌سال قوت گرفت که جسد با دستور مقام قضایی برای بررسی دقیق‌تر، به پزشکی قانونی منتقل شد.

بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در این‌باره به خبرنگار ما گفت: در حال حاضر، هیچ نشانه هویتی از متوفی در دست نیست و تحقیقات پلیس در این‌خصوص ادامه دارد‌.

 

مرگ مشکوک یک معین‌آبادی

قاضی کاظم میرزایی با اشاره به کشف یک جسد در روستای معین‌آباد از توابع مشهد، عنوان کرد: شامگاه پنجشنبه خبری مبنی‌بر کشف جسد مردی ۶۸ ساله در حاشیه جاده این روستا به پلیس اعلام شد که با حضور در محل حادثه و بررسی‌های انجام‌شده، مشخص شد متوفی حین حرکت با یک دستگاه موتور‌سیکلت بوده که به علت سکته قلبی، به زمین خورده و جانش را از دست داده‌است.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی