کد خبر : 71883
/ 20:12
بررسی ۳پرونده که طی آن‌ها، درمدت ۶ساعت، ۳نفر در مشهد جان خود را از دست دادند؛

شلیک شبانه به اختلافات خانوادگی

روز گذشته درحالی پرونده سه مرگ مشکوک در مشهد گشوده شد که مردی میان‌سال درپی اختلافات مدت‌دار با همسرش شبانه با شلیک به سر خود، خودکشی کرد.

شلیک شبانه به اختلافات خانوادگی

ابوعطا- به‌گزارش شهرآرا، ماموران پاسگاه فردوسی مشهد ساعت۲۱ شب سه‌شنبه در جریان مرگ مشکوک یک جوان قرار گرفتند.

ماموران با حضور در منطقه فردوسی، با جسد حلق‌آویز جوانی مواجه شدند که جان خود را از دست داده بود. با گزارش موضوع به بازپرس قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، قاضی احمدی‌نژاد در محل حاضر شد.

طبق تحقیقات صورت‌گرفته، مشخص شد که جسد متعلق به پسری جوان است که طبق اظهارات اطرافیانش، درگیر یک ماجرای عاشقانه بوده و اقدام به این‌ کار کرده است.

هنوز دو ساعت از نیمه‌شب نگذشته بود که ماموران کلانتری کاظم‌آباد مشهد نیز در جریان یک مورد مرگ مشکوک قرار گرفتند که با حضور در بولوار توس متوجه شدند که مردی ۴۲ساله با دو خانم دیگر در این منزل که پاتوقشان بوده‌، حضور داشته‌اند.

با اعلام این موضوع، قاضی احمدی‌نژاد در محل حاضر شد و طبق اظهارات دو خانم دیگر که در این پاتوق بودند، مشخص شد که این خانم‌ها که معتاد هستند با این فرد هیچ‌گونه ارتباطی ندارند و متوفی نیز هنگام مصرف موادمخدر جان خود را از دست داده است. درحالی تحقیقات درباره این پرونده در جریان بود که ساعت۳ بامداد، ماموران کلانتری کاظم‌آباد با اطلاع شهروندان در جریان یک مورد تیراندازی در یک منزل مسکونی قرار گرفتند. با حضور ماموران کلانتری کاظم‌آباد در محل حادثه، مشخص شد که مردی میان‌سال به ضرب گلوله زخمی شده است که بلافاصله پیکر این فرد به بیمارستان رضوی انتقال یافت.

با ارائه این پرونده به بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، قاضی احمدی‌نژاد باتوجه‌به اهمیت موضوع نیمه‌شب خود را به بیمارستان رساند. پس‌از بررسی وضعیت این فرد مشخص شد که او از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است و آثار خودزنی روی دستش نیز وجود داشت؛ اما همچنان قلب او درحال تپش بود.

قاضی احمدی‌نژاد خود را به محل وقوع حادثه که منزل مسکونی مضروب بود، رساند و مشخص شد این فرد ساعت۲ بامداد با پدرش به خانه برگشته و از پیش با همسرش اختلافاتی داشته است و درحالی‌که همسرش در اتاق دیگر خوابیده بوده، ناگهان با صدای شلیک گلوله از خواب بیدار می‌شود.

درحالی صبح روز گذشته این فرد در بیمارستان جان خود را از دست داد که اجساد این سه متوفی برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی‌قانونی منتقل شد.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی