کد خبر : 71887
/ 20:40
مصاف نمایندگان خراسان رضوی برابر اصفهانی ها در شروع نیم فصل دوم لیگ برتر؛

به امید تکرار نتیجه بازی رفت!

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال درحالی روز جمعه پیگیری خواهد شد که دو نماینده فوتبال خراسان در این رقابت‌ها باید به مصاف تیم‌های اصفهانی بروند.

به امید تکرار نتیجه بازی رفت!

در مشهد و از ساعت۱۴ فردا تیم پدیده خراسان در ورزشگاه ثامن‌الائمه(ع) مشهد میزبان تیم سپاهان خواهد بود. پدیده که در دور رفت موفق شد در اصفهان دست به کار بزرگی بزند و سپاهان را در خانه با شکست روبه‌رو کند، حالا به‌دنبال تکرار این نتیجه است. این درحالی است که پدیده در نیم‌فصل اول نتایج چندان‌خوبی را به دست نیاورد و حالا همین نتیجه‌نگرفتن‌ها باعث شده است تا نگاه‌ها بیشتر به‌سمت این تیم معطوف شود. محمدرضا مهاجری به‌عنوان سرمربی پدیده در ۱۵ بازی قبلی تیمش فقط توانسته است ۳ پیروزی، ۵ تساوی و البته ۷ شکست را در کارنامه‌اش ثبت کند و با ۱۶امتیاز در رده دوازدهم بایستد که این نتایج با توجه به مهره‌های خوبی که این تیم دراختیار دارد، نمی‌تواند چندان توجیه‌پذیر باشد. پدیده در نیم‌فصل و زمان نقل‌وانتقالات نیز چندان پرکار نبوده است و علی‌رغم ضعف‌هایی که این تیم در خط میانی و به‌ویژه حمله دارد، نتوانسته بازیکنی را غیر از ویکروم کامرونی که بازی‌ساز است، جذب کند! درآن‌سو تیم سپاهان نیز با اینکه با ۲۲امتیاز در رده هشتم است، اما با توجه به ریخت‌وپاش‌های ابتدای فصلش نتوانسته است نتایج خوبی را با عبدا... ویسی کسب کند و برای همین، آن‌ها، هم برای انتقام به مشهد می‌آیند و هم بهبود وضعیتشان در جدول. بااین‌حال مهاجری در پدیده امیدوار است تا در نخستین بازی خانگی خود در نیم‌فصل بتواند با حمایت‌های هواداران مشهدی بار دیگر سپاهان را با شکست روبه‌رو کند و در جدول چند پله صعود داشته باشد.

اما در اصفهان، دیگرنماینده فوتبال خراسان یعنی سیاه‌جامگان که این‌روزها دوباره با مشکل تغییر‌نام روبه‌رو شده است، باید به‌مصاف تیم قدرتمند لیگ یعنی ذوب‌آهن برود. سیاه جامگانی ها در دیدار رفت خود با این تیم زمانی که تحت هدایت کاظمی بودند موفق به شکست ذوبی ها در مشهد شدند که بهترین نتیجه آن ها در نیم فصل نخست به شمار می رود.

در این مسابقه که از ساعت۱۵ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود، شاگردان خداداد عزیزی برای جبران امتیازات ازدست‌رفته نیم‌فصل اول، کار سختی را در همین ابتدای راه مقابل ذوب‌آهن خواهند داشت. مشکی‌پوشان در نیم‌فصل تعداد زیادی از بازیکنان اصلی خود را به دلایل مختلف از تیمشان جداشده دیدند و مجبور شدند تا نفرات جدید و البته جوانی را به تیم اضافه کنند.جدایی نورمحمدی، علی‌عسگری، خانزاده و کلانتری باعث شد تا خداداد نفراتی همچون کیانی، افراسیابی، جلیلی، آذرپاد و میداوودی را به تیمش اضافه کند که به غیر از آخری، بازیکنان دیگر تجربه چندان‌بالایی در لیگ برتر ندارند. بااین‌همه آن چیزی که مشخص است، این است که ذوب‌آهن برای رسیدن به بالای جدول، قطعا با نیرویی دوچندان وارد زمین می‌شود.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی