کد خبر : 72393
/ 20:45

مخفی‌کاری در تلگرام

Hide It Bot روباتی بسیار جالب برای تلگرام است که به کمک آن می‌توانید پیام‌های مخفی شده‌ای ارسال کنید که امکان کپی یا فوروارد شدن ندارند.

مخفی‌کاری در تلگرام

نحوه‌ استفاده از HideItBot@ بسیار ساده است و بدون نیاز به مراجعه‌ جداگانه به صفحه‌ روبات می‌توانید از آن استفاده کنید. کافی است در هر چت یا گروهی که قصد ارسال پیام داشتید، جمله‌ خود را با این آیدی شروع کنید و در ادامه، متن یا کلمه‌ مدنظر خود را (تا سقف ۲۰۰ کاراکتر در هر پیام) بنویسید. بعد از نوشتن متن، در عرض یک ثانیه پنجره‌ای در بالای پیام ظاهر می‌شود که دو حالت مخفی شده با برچسب سیاه و علامت سؤال در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید با لمس هر کدام، پیام خود را به شکل مخفی شده ارسال کنید. از این روبات که با آدرس @HideItBot در دسترس است و به‌صورت inline نیز قابل فراخوانی است، می‌توان استفاده‌های جالبی کرد که در ادامه به چند مورد آن‌ها اشاره خواهیم کرد. توسط این روبات قادر خواهید بود اگر پیام مهمی در نظر دارید، آن را به‌صورت مخفی شده ارسال کنید تا شخص دریافت‌کننده برای مطالعه‌ متن پیام شما، مجبور به باز کردن چت شود و با لمس گزینه‌ Readپیام شما را بخواند که طبیعتا در این صورت وضعیت پیام ارسالی شما Seen خواهد شد و شخص گیرنده نمی‌تواند آن را نادیده بگیرد یا بهانه‌هایی همچون ندیدن پیام یا موارد مشابه بیاورد. از آنجایی که حس کنجکاوی در بسیاری از کاربران در حد بالایی قرار دارد، احتمال Read شدن پیام شما به‌محض آنکه شخص مقابل متوجه آن شود، بسیار بالاتر از حالت عادی می‌رود. یکی دیگر از استفاده‌های این روبات، ارسال پیام‌هایی است که تمایلی به کپی یا فوروارد شدن آن‌ها ندارید. پیامی که توسط این روبات و به شکل مخفی ارسال می‌شود، در پنجره‌ای جداگانه باز خواهد شد که در آن امکان کپی‌کردن متن وجود ندارد.

همچنین در @HideItBot می‌توانید به‌جای کل پیام، تنها بخشی از آن را به‌صورت مخفی شده ارسال کنید. برای این امر باید بعد از آنکه @HideItBot را تایپ و شروع به نوشتن پیام مدنظر کردید، بخشی را که تمایل به مخفی شدن آن دارید، بین دو علامت * قرار دهید. برای مثال:

MatnPayam: @HideItBot dar in payam kalameye *shahrara* be surate pushide shode ersal khahad shod 

 

101024.jpg

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی