کد خبر : 72421
/ 00:53

حرف حساب روح!

ما هر چه تذکر می‌دهیم از جلوی ستون «سرسره» خانواده رد می‌شود، مسئولان توجه نمی‌کنند، بگو مگوهای سیاسی و ورزشی هنوز تمام نشده که داستان‌های ترسناک ارواح هم از راه رسیده است!

حرف حساب روح!

مجتبی نخعی راد- ما هر چه تذکر می‌دهیم از جلوی ستون «سرسره» خانواده رد می‌شود، مسئولان توجه نمی‌کنند، بگو مگوهای سیاسی و ورزشی هنوز تمام نشده که داستان‌های ترسناک ارواح هم از راه رسیده است! نمونه‌اش همین جناب لاریجانی...، لاریجانی مجلس نه، آن یکی لاریجانی.... آن هم نه، محمدجوادشان را می‌گوییم که گفته‌اند: «اشتباه استراتژیک دیپلمات‌های ما از ابتدا این بود که گفتند انتشار لیست تحریم‌های جدید، با روح برجام مخالف است، بنده از روح برجام خیلی متنفر هستم!» ما نمی‌دانیم روح برجام چه هیزم تری به ما فروخته که همه روی آن کلید کرده‌اند و تا یک چیزی می‌شنوند، روح بیچاره را کیسه بوکس می‌کنند و انواع مشت و لگد را به سمتش هدایت می‌کنند!

روح همان‌طور که مشخص است، روح است و نمی‌تواند به‌صورت فیزیکی از خودش دفاع بکند، البته ما چون کارمان درست است و یک‌سری آشنا‌ها داشتیم، توانستیم از روح برجام بپرسیم این وسط حرف حسابش چیست. «روح‌جان!» کلا حضورشان در مذاکرات را تکذیب می‌کنند و خیلی هم از دست هر دو طرف برجام ناراحت هستند. می‌گویند n صفحه تفاهم‌نامه نوشته شده، ‌عکس‌های یادگاری گرفته شده، از کف راکتور تا سقف بتن ریخته شده، بعد که صحبت تحریم جدید می‌شود، سراغ روحش را می‌گیرید؟ خوب است یک پتوی سفید رویمان بیندازیم و با روح‌های دیگر دست به یکی کنیم و شب‌ها بیاییم بترسانیمتان؟ نکنید، پشت سر روح غیبت نکنید.

﷯ 

ترامپ در دل تاریکی

این همه در مورد روح گفتیم باز هم جناب ترامپ، توصیه‌های ما را نادیده گرفته و رفته در دل تاریکی! ایندیپندنت مدعی شده: «ترامپ و نزدیکانش در شب اول حضور در کاخ سفید به‌دلیل پیدانکردن کلیدهای روشنایی مجبور شدند جلسه خود را در تاریکی برگزار کنند!» بروید خدا را شکر کنید که روح برجام دیر متوجه این قضیه شده، وگرنه حتما در تاریکی حسابی از خجالتتان درمی‌آمد.

بعدش هم آدم این‌قدر مغرور؟ خب زنگ می‌زد به اوباما و می‌پرسید جای کلید چراغ‌ها کجاست، قبلا یکسری‌ها می‌گفتند اوباما را از پشت تلفن «فردی بسیار مودب و باهوش یافته‌اند!» بنابراین حتما راستش را به شما می‌گفته و این‌جوری توی دردسر نمی‌افتادید.

اصلا برای دوره‌های بعد توصیه می‌کنیم رئیس‌جمهورهای آمریکا در شب اولی که به کاخ سفید می‌روند، یک چراغ قوه و یک آفتابه همراه خود داشته باشند، بالاخره تا بخواهند جای کلید و پریز را یاد بگیرند، کلی طول می‌کشد و ممکن است کار فوری فوتی پیش بیاید!

﷯ 

خوردن شیشلیک به عشق مردم!

ناشکری هم حدی دارد، این همه مسئولان به فکر سلامتی شما هستند به فکر سلامتی خودشان نیستند. مثلا همین گوشت را در نظر بگیرید که رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی تهران در مورد آن گفته‌اند: «سرانه مصرف گوشت قرمز در خانوار شهری طی دهه گذشته با ٢۵درصد کاهش به ١١درصد رسیده است.» شما فواید این کاهش مصرف را در نظر بگیرید:

﷯ مسئولان به عشق سلامتی شما شیشلیک می‌خورند و درد و مرض‌ها را به جان می‌خرند تا شما دیگر نگران افزایش وزن و کلسترول بالا نباشید، از همه مهم‌تر خداحافظ نقرس! این‌قدر گوشت گران شده است که شما به‌طور طبیعی واجد شرایط گرفتن نقرس نیستید و جزو بیماری‌های لوکس محسوب می‌شود.

﷯ گیاه‌خواری که خیلی هم مد شده و آخر باکلاس‌بازی است را می‌توانید به راحتی شروع کنید.

﷯ اگر آماری هم درباره مصرف سوسیس و کالباس بگیرند، قطعا با بیش از ١٠٠درصد افزایش مصرف همراه بوده که باعث اشتغال‌زایی در این صنعت، جلوگیری از دور ریخته‌شدن پوست و بال و آشغال‌های مرغ و رونق اقتصاد بیمارستان‌ها به‌خصوص در بخش سرطانی‌ها شده است.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی