کد خبر : 72495
/ 20:36

نصب نرم‌افزار تکریم‌ آقازاده‌ها در بانک‌ها!

کار خوب را باید تعریف و تمجید کرد، نمونه‌اش همین اقدامات یکی از بانک ها است که از زبان مدیر عامل نقل شده: «نرم‌افزار ضدتروریسم ‌خریدیم که در آن از ارائه خدمات به تمامی افراد و نهادهایی که تحت عنوان تروریسم معرفی شده، اجتناب کنیم.»

نصب نرم‌افزار تکریم‌ آقازاده‌ها در بانک‌ها!

طنز سرسره در شهرآرا آنلاین:

مجتبی نخعی راد- کار خوب را باید تعریف و تمجید کرد، نمونه‌اش همین اقدامات یکی از بانک ها است که از زبان مدیر عامل نقل شده: «نرم‌افزار ضدتروریسم ‌خریدیم که در آن از ارائه خدمات به تمامی افراد و نهادهایی که تحت عنوان تروریسم معرفی شده، اجتناب کنیم. نمایندگان صندوق بین‌المللی پول را هم برای بازدید از روند اجرا دعوت کردیم» احسنت! مبارزه با تروریسم همیشه باید از خرید نرم‌افزار شروع ‌شود، فقط نمی‌دانیم چرا آدم یاد اجرای FATF و زمزمه‌های قرارگیری برخی نهادها در لیست تروریستی آمریکا می‌افتد. در ادامه ضمن تشکر از این اقدام حساب‌ شده، پیشنهاد می‌کنیم همه بانک‌ها این نرم‌افزارها را هم خریداری و نصب کنند:

نرم‌افزار ضد بدهکاران: این نرم‌افزار می‌گردد و بدهکارانی که سفارش شده نیستند را پیدا کرده و پولشان می‌کند! یک جورهایی شر خر دیجیتالی محسوب می‌شود.

نرم‌افزار ضدربا: همان‌طور که حدس زده‌اید بانک‌ها باید این نرم‌افزار را به‌صورت نمایشی فقط داشته باشند و در حالت «غیرفعال» قرار دهند.

نرم‌افزار ضد وام ازدواج: خدا را شکر تمامی بانک‌ها این نرم‌افزار را دارند و فقط برای یادآوری روی آن تأکید کردیم.

نرم‌افزار ضدورشکستگی یکهویی: مخصوصا برای موسسات مالی اعتباری باید نصب شود تا سپرده‌گذاران وقتی شب می‌خوابند و صبح بیدار می‌شوند، با دودشدن سرمایه‌شان موجه نشوند.

نرم‌افزار تکریم‌ آقازاده‌ها: این نرم‌افزار صبح به صبح، مانده حساب کل بانک را برای آقازاده‌ها و نورچشمی‌های عزیز پیامک می‌کند تا هر وقت نیاز به وام بدون پشتوانه داشتند، لب تر کنند تا سریعا یک وام کلان برایشان کارت به کارت شود.

 

استعدادهای نهفته در اوین

بعضی‌ها به داشته‌هایشان توجهی ندارند و به ظرفیت‌هایی که درون خودشان هست، بها نمی‌دهند، مثلا همین زندان اوین را در نظر بگیرید، مدیر کل زندان‌های استان تهران گفته است: «موضوع فروش اوین پیچیدگی‌های خاص خود را از نظر مالکیت و تصرفات موجود دارد و مشکلاتی در رابطه با اسناد و مدارک داریم که فروش فعلا کنسل شده است.» اگر فروشنده هستید و مشتری پای معامله خوابیده است که نباید این‌قدر دست دست کنید، نگاهی به لیست استعدادهای نهفته در داخل اوین بیندازید، بله، همان دانه درشت‌ها را می‌گوییم که در زندان مشغول تحصیل در مقطع دکتری هستند و مرخصی‌های طویل‌المدت می‌گیرند. شما اراده کنید، آن‌ها آشنا دارند، پیچیدگی و مشکلات مالکیت مال تازه‌کارهاست، طوری سه‌سوته معامله را برایتان جوش می‌دهند که چهار تا زندان به‌جایش بخرید. وقتی چنین دکترهای متفکر و استعدادهای بین‌المللی درون خودتان دارید، چرا استفاده نمی‌کنید؟ چشمداشتی هم ندارند، فقط کافیست در زندان جدید یک پنت‌هاوس نقلی با سونا و جکوزی برای این عزیزان در نظر بگیرید که خدای نکرده به خاطر نبود امکانات، به درسشان لطمه‌ای نخورد!

 

هواپیمای چینی هم رسید

این‌قدر تأکید کردیم همین یک هواپیمایی که از برجام نصیب کشورمان شده را قدر بدانید گوش نکردید، این‌قدر ذوق‌زدگی مسئولان از بوی نویی هواپیما را سوژه خنده کردید، این‌قدر بوئینگ و ایرباس دبه در آوردند که حاصلش این شد، چین که وضعیت علاقه ترامپ به تحریم، لغو و پاره کردن همه چیز را دید، تصمیم گرفت دست به کار شود و بعد از صادرات گسترده «سوزن و دسته سیفون» به ایران، محصول جدید خود را آماده کرد: « چین موفق به ساخت اولین هواپیمای مسافربری شد!» حالا اگر از فردا دیدید که یک هواپیما در آسمان برعکس پرواز می‌کند و چرخ‌هایش رو به خورشید است، بال و دم هواپیما با فاصله از بدنه به دنبال آن می‌دوند، در حین پرواز از آن چمدان یا مسافر به بیرون می‌ریزد، نگران نشوید، همه چیز کاملا عادی است و یک هواپیمای چینی در حال پرواز است.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی