کد خبر : 72556
/ 20:45
بامداد امروز یک اتوبوس مسافربری در محور قوچان چناران واژگون شد که ۵مسافر جان باختند؛

آخرین جزئیات واژگونی اتوبوس مرگ

بامداد امروز یک اتوبوس با ۲۶مسافر در محور قوچان- چناران، واژگون شد که در پی این سانحه پنج نفر جان خود را از دست دادند.

آخرین جزئیات واژگونی اتوبوس مرگ

به گزارش شهرآرا آنلاین

خبرنگار: محمد‌جواد ابوعطا

به گزارش شهرآرا، رئیس پلیس‌راه خراسان‌رضوی درباره جزئیات این سانحه رانندگی به خبرنگار ما گفت: این سانحه حدود ساعت چهار بامداد روز گذشته در ۴۵‌کیلومتری قوچان به چناران در نزدیکی روستای حکیم‌آباد رخ داد که عوامل امدادی و انتظامی خود را به محل رساندند.

سرهنگ هادی امیدوار با اشاره به اینکه این اتوبوس از ساری به مقصد تربت‌جام در حرکت بود، بیان کرد: کارشناسان پلیس‌راه نقص فنی اتوبوس ولوو و رانندگی با سرعت‌ غیرمجاز در جاده لغزنده را علت این سانحه اعلام کردند.

وی درباره آمار مصدومان و کشته‌شدگان این سانحه رانندگی بیان کرد: در پی این حادثه ۲۴نفر مصدوم شدند و چهار نفر هم در دم جان خود را از دست دادند که طبق آخرین اطلاعات یک نفر دیگر نیز در بیمارستان جان باخته که آمار کشته‌شدگان به پنج نفر رسید.

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌رضوی نیز درباره جزئیات امدادرسانی به مصدومان این سانحه رانندگی گفت: با اعلام این سانحه امدادگران جمعیت ‌هلال‌احمر به محل اعزام شدند.

سید مجتبی احمدی افزود: با حضور امدادگران عملیات نجات مسافران گرفتار درون اتوبوس آغاز شد که مشخص شد چهار نفر جان باخته‌اند.

وی تصریح کرد: ۶‌نفر از مصدومین به صورت سرپایی مداوا شده و ۱۶‌نفر نیز توسط آمبولانس هلال‌احمر و اورژانس به مرکز درمانی مشهد و چناران انتقال یافتند.

با حضور عوامل اورژانس ۱۱۵، دو دستگاه آمبولانس از شهرستان چناران و سه دستگاه آمبولانس به همراه یک اتوبوس آمبولانس از مشهد به محل اعزام و مصدومان به بیمارستان‌های ثامن‌الائمه(ع) چناران و طالقانی مشهد انتقال داده شدند.

۹نفر از مصدومان این سانحه رانندگی به وسیله اتوبوس آمبولانس به مشهد و هفت نفر توسط آمبولانس برای ادامه درمان از بیمارستان ثامن‌الائمه(ع) به بیمارستان طالقانی مشهد منتقل شدند.

همچنین بر اساس اعلام مدیر شبکه بهداشت و درمان چناران هشت نفر از مصدومان این سانحه که به بیمارستان ثامن‌الائمه(ع) این شهرستان اعزام شده بودند پس از ارائه خدمات اولیه، با حال عمومی مناسب از بیمارستان ترخیص شدند.

دکتر رجب‌پور گفت: با هماهنگی انجام شده با فرمانداری شهرستان چناران، قرار است این تعداد از هموطنان به وسیله یک دستگاه مینی‌بوس به محل زندگی خود انتقال یابند.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی