کد خبر : 72578
/ 16:05

بهره‌برداری آزمایشی خط 2 قطارشهری از 7 تا 10 صبح

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد از بهره‌برداری آزمایشی فاز نخست خط 2 قطارشهری از 7 تا 10 صبح خبر داد.

بهره‌برداری آزمایشی خط 2 قطارشهری از 7 تا 10 صبح

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از فارس، قاسم طاهری اظهار کرد: بهره‌برداری از فاز نخست خط 2 همزمان با هفتمین سال بهره‌برداری از خط یک است و کار بهره‌برداری به صورت آزمایشی از 7 تا 10 صبح صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه گیت‌ها آماده است و شهروندان می‌توانند از من کارت استفاده می‌کنند، افزود: بهای من کارت قطارشهری در خط 2 نیز 550 تومان خواهد بود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد با بیان اینکه در حال حاضر هر واگن 1500 نفر ظرفیت دارد، ادامه داد: بیمه مسافر برای خط 2 قطار شهری الحاقیه شده و جای نگرانی نیست.

طاهری در خصوص آنتن‌دهی خطوط در قطار شهری گفت: شرکت ایرانسل در کل تونل و ایستگاه‌ها پای کار است و تجهیزات آن در حال نصب است و آنتن‌دهی خوبی خواهد داشت؛ با 2 اپراتور دیگر نیز وارد مذاکره شدیم.

وی با اشاره به احداث فضاهایی مانند اتاق مادر و کودک در ایستگاه‌ها خاطرنشان کرد: پیش از این فشار زیادی وارد شده بود که در ایستگاه‌ها نمازخانه احداث کنیم؛ اما اکنون که احداث شده، استفاده نمی‌شود. برای هر موضوعی باید ببینیم تقاضا چقدر است چرا که در سیستم‌های حمل و نقل تقاضا ما را هدایت می‌کند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد بیان کرد: در خط یک هزار نفر پیمانکار فعالیت می‌کنند. در خط 2 نیز پیش‌بینی می‌شود همین تعداد نفر و پیمانکاران وارد عمل شوند.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی