کد خبر : 72597
/ 15:19

ملت ایران برای دفاع از دین، پای انقلاب ایستاده است

امام جمعه مشهد گفت: ملت ایران به رغم برخی گلایه مندی از مسئولان برای دفاع از دین خود پای انقلاب ایستاده است.

ملت ایران برای دفاع از دین، پای انقلاب ایستاده است

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی افزود: رهبر معظم انقلاب اخیرا در فرمایشات خود اعلام کردند که مردم از تبعیض، کم کاری و بی اعتنایی به مشکلات خود گلایه مند هستند.
وی اظهار کرد: با این حال کارشناسان اجتماعی و گزارشگران داخلی و خارجی شرکت مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال را 70 درصد بیشتر از سال گذشته ارزیابی کردند.
وی گفت: بسیاری از راهپیمایان امسال کسانی بودند که نه پیروزی انقلاب و نه هشت سال دفاع مقدس را دیده اند و در بستر نظام نیز با کاستی هایی روبرو شده اند.
امام جمعه مشهد افزود: دلدادگی مردم به انقلاب اسلامی روز به روز شدیدتر می شود زیرا مردم به دین و اسلام علاقه دارند.
وی اظهار کرد: ملت ایران ممکن است در سلایق سیاسی اختلاف نظر داشته باشند اما در دفاع از دین خود استوار و متحدند.
وی گفت: جریانهای سیاسی و فرصت طلب که با نزدیک شدن به هر انتخاباتی گارد می گیرند باید بفهمند اگر بخواهند با زاویه داشتن با رهبری به عرصه وارد شوند مردم مشت به دهانشان می زنند.
آیت الله علم الهدی افزود: سیاسیون باید بدانند اگر ژست مصنوعی و مقوایی به خود بگیرند و در مقابل رای رهبری اعلام زاویه کنند جز ذلت و نفرت از مردم چیزی نخواهند دید.
وی اظهار کرد: ملت ایران همان مردم 22 بهمن هستند ولی جریان فتنه که راهپیمایی 22 بهمن سال 88 را تحریم کرد، از مردم جدا هستند.
وی گفت: عشق به خدا، ولایت فقیه و دین مردم را به خیابان می آورد و این مردم یک محور بیشتر ندارند که آن دین و خداست.
امام جمعه مشهد با بیان اینکه ولایت و رهبری نیز مظهر نظام و انقلاب است، افزود: تصور کشیدن سفره دین از زیر پای نسل سوم و چهارم انقلاب با تریج فحشا و مفاسد، تصوری باطل و ناممکن است.
وی اظهار کرد: امسال سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل می باشد و با توجه به اینکه یک ماه بیشتر از این سال باقی نمانده است، مسئولان باید گزارش عملکرد خود را در زمینه پرداختن به اقتصاد مقاومتی ارائه کنند. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی