کد خبر : 72604
/ 21:26
دو سارق خارجی که طعمه‌های خود را به‌طرز وحشیانه‌ای آزار می‌دادند دستگیر شدند؛

زن و مرد شکنجه‌گر در دام قانون

گردانندگان باند زورگیران شکنجه‌گر که طعمه‌های خود را به‌شدت مورد آزار و اذیت قرار می‌دادند در مشهد شناسایی و دستگیر شدند.

زن و مرد شکنجه‌گر در دام قانون

به گزارش شهرآرا آنلاین

معاون دادستان در امور جرائم خشن و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه چهار مشهد در این باره به «ایرنا» گفت: عوامل این باند خطرناک با طعمه قراردادن یک زن جوان مردان میانسال را به خانه‌ای در منطقه گلشهر مشهد می‌کشاندند و پس از عریان کردن طعمه‌های خود آن‌ها را به‌شکل فجیعی شکنجه و از این صحنه‌ها به‌قصد اخاذی فیلم‌برداری می‌کردند.

قاضی سید‌جواد حسینی افزود: تحقیقات اولیه ضابطان قضایی حاکی از آن بود که زنی ۲۵‌ساله با دادن پیشنهاد ازدواج موقت به طعمه‌ها آن‌ها را به محل مورد‌نظر می‌کشاند و سپس اعضای این باند خطرناک افرادِ در‌دام‌افتاده را به‌طرز وحشتناکی با تیغه چاقو و قمه داغ آزار می‌دادند. علاوه بر این متهمان آب جوش را بر روی نقاط حساس بدن طعمه‌های خود می‌ریختند و از تمام این صحنه‌ها فیلم‌برداری می‌کردند.

وی تصریح کرد‌: زورگیران شکنجه‌گر پس از چند ساعتی آزار و اذیتِ طعمه‌های خود از آنان با تهدید به آتش زدنشان اخاذی می‌کردند.

حسینی ادامه داد: با به‌دست آمدن این اخبار دستورهای لازم برای شناسایی متهمان پرونده صادر شد و تیمی از کاراگاهان پلیس آگاهی در جریان رسیدگی به آن قرار گرفتند.

معاون دادستان در امور جرائم خشن و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه چهار مشهد عنوان کرد: تحقیقات این پرونده ادامه داشت که مأموران با ردزنی‌های میدانی یکی از متهمان را که مردی جوان و تبعه خارجی است به‌همراه یک زن در منطقه گلشهر شناسایی و دستگیر کردند.

وی گفت: مأموران در بازرسی از محلی که برای شکنجه شاکیان از آن استفاده می‌شد تعداد زیادی ابزار شکنجه خون‌آلود همچون تیغ، قمه، چاقو و چوب کشف و ضبط کردند.

حسینی اظهار کرد: این پرونده تا کنون سه شاکی دارد که یکی از آنان به‌علت شدت جراحات وارده در بیمارستان بستری است. علاوه بر این برخی از شاکیان به‌دلیل مطرح بودن بحث ازدواج موقت و طعمه شدن از این طریق از مراجعه برای شکایت خودداری کرده‌اند،. با این حال تحقیقات برای تکمیل این پرونده و دستگیری همدستان احتمالی این باند شکنجه‌گر ادامه دارد.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی