کد خبر : 72983
/ 12:49

حوادث چهارشنبه آخر سال در خراسان رضوی 58 مصدوم بر جای گذاشت

مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 58 مصدوم حوادث چهارشنبه آخر سال در بیمارستانهای زیر پوشش این دانشگاه در سطح استان خراسان رضوی پذیرش شده اند.

حوادث چهارشنبه آخر سال در خراسان رضوی 58 مصدوم بر جای گذاشت

دکتر رضا وفایی نژاد در گفتگو با ایرنا افزود: 47 نفر از حادثه دیدگان چهارشنبه آخر سال در خراسان رضوی مرد و 11 نفر زن بودند.
وی ادامه داد: این تعداد مربوط به ساعت 12 روز سه شنبه تا ساعت 9 صبح امروز است که توسط اورژانس 115 انتقال یافته و یا بطور شخصی به بیمارستانها مراجعه کرده اند.
مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 19 نفر از این حادثه دیدگان به بیمارستان امام رضا(ع) مشهد مراجعه کرده و هفت نفر نیز به بیمارستان تخصصی چشم خاتم الانبیاء در این شهر انتقال یافته اند.
وی افزود: دیگر حادثه دیدگان چهارشنبه آخر سال در خراسان رضوی به بیمارستانهای رضوی، شریعتی، فارابی، امدادی، مهرگان و هاشمی نژاد مشهد و نیز کاشمر، قوچان، تایباد و درگز مراجعه کرده اند.
وفایی نژاد ادامه داد: آسیبهای وارده به حادثه دیدگان چهارشنبه آخر سال در خراسان رضوی شامل خراشیدگی، قطع عضو، سوختگی، شگستگی اندام، پارگی و بریدگی بود.
وی گفت: در پی این حوادث جوانی 31 ساله به دلیل انفجار ترقه انگشت سوم دست خود را از دست داد اما سایر مجروحان به صورت سرپایی درمان شده اند. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی