کد خبر : 72985
/ 12:52

آغاز توزیع میوه طرح تنظیم بازار شب عید در مشهد

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان مشهد اعلام کرد: توزیع میوه طرح تنظیم بازار شب عید در مرکز استان خراسان رضوی آغاز شد.

آغاز توزیع میوه طرح تنظیم بازار شب عید در مشهد

ابوالفضل عباسپور، در گفتگو با ایرنا افزود: توزیع این میوه ها، شامل سیب و پرتقال، از سه شنبه به صورت محدود در 20 واحد فروشگاهی شهرداری آغاز شده که از پنجشنبه این هفته به صورت گسترده در 48 مرکز توزیع میوه و تره بار، فروشگاههای شهرداری و 100 واحد صنفی مشهد ادامه می یابد.
او گفت: پراکنش این واحدها در سراسر شهر مشهد است به گونه ای که تمام اقشار جامعه اعم از مجاوران و زائران گرامی را پوشش دهد ضمن آن که این میوه در هشت مبدا ورودی شهرستان مشهد هم به صورت واحد سیار توزیع می شود.
وی گفت: در جلسه ستاد تنظیم بازار مصوب شد که پرتقال توزیعی در شهر مشهد که پرتقال شمال است به مبلغ هر کیلوگرم 23 هزار ریال و سیب دماوند نیز کیلویی 35 هزار ریال عرضه شود.
رئیس جهاد کشاورزی مشهد افزود: طرح تنظیم بازار میوه عید به تعاونی های مصرف کارمندی که شرایطش را داشته باشد هم قابل تسری است.
عباسپور گفت: برنج، مرغ، گوشت قرمز و شکر هم به میزان کافی موجود است و هیچ مشکلی در توزیع این اقلام وجود ندارد و تعاونی های مصرف ادارات می توانند در این خصوص به جهاد کشاورزی کمک کنند.
وی افزود: برنج سفید هندی، با کیفیت مناسب و خوب در مشهد هر کیلوگرم 35 هزار و 200 ریال خریداری و 38 هزار ریال فروخته می شود، شکر هم با مبلغ 25 هزار و 200 ریال توسط فروشگاهها خریداری و به قیمت 28 هزار و 550 ریال به متقاضیان عرضه می شود.
وی گفت: قیمت گوشت مرغ، کیلویی 58 هزار ریال، گوشت قرمز وارداتی مخلوط کیلویی 220 هزار ریال و گوشت قرمز داخلی مخلوط کیلویی 210 هزار ریال تعیین شده است. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی