کد خبر : 72995
/ 21:58
اتفاقی تلخ‌تر از حوادث چهارشنبه‌سوری که کام مشهدی‌ها را در آستانه سال نو تلخ کرد؛

غرق شدن دختربچه در کانال آب

شامگاه سه‌شنبه در بحبوحه خبرهای داغ چهارشنبه سوری گم شدن یک دختربچه سه ساله در چهارراه ورزش از سوی آتش‌نشانی منتشر شد، خبری که دقایقی بعد با مشخص شدن سقوط این دختربچه در جوی آب نیمه‌پر، رنگ دیگری به خود گرفت و افکار نگران شهروندان را به خود مشغول کرد.

غرق شدن دختربچه در کانال آب

به گزارش شهرآرا آنلاین

خبرنگار: ابوعطا

شامگاه سه‌شنبه حدود ساعت ۲۱پدری در‌حالی‌که دست فرزندش خردسالش را در دست داشت، او از می‌خواهد لحظاتی کنار خیابان بایستد تا او برگردد، رفت و برگشت این فرد تنها چند ثانیه طول کشید اما پس از برگشتن متوجه مفقود شدن فرزندش شد.

این فرد تمام اطراف را گشت، اما کوچک‌ترین نشانی از فرزندش نبود، او که حسابی نگران شده بود و احتمال ربودن فرزند در ذهنش نقش بسته بود، هراسان خود را به طلافروشی همان نزدیکی رساند و خواهش کرد که با بازبینی تصاویر دوربین‌های بسته‌اش او را در یافتن دخترکش کمک کنند.

اما آنچه در فیلم‌های ضبط شده بود قابل باور نبود، چرا‌که مشخص شد این دخترک خردسال به علت لغزیدن پایش به درون کانال آب سقوط کرده است که سریعا موضوع به آتش‌نشانی گزارش شد.

با گزارش این حادثه باورنکردنی، آتش‌نشانان در محل مستقر شده و عملیات جستجو را آغاز کردند. آتش‌نشانان در فاز نخست این جوی آب را تا تقاطع بولوار شهید فلاحی و سپس تا میدان مادر جستجو کردند، اما کوچک‌ترین نشانی به دست نیامد.

این عملیات با گذشتن عقربه‌های ساعت از نیمه‌شب همچنان ادامه یافت که در ادامه یکی از آتش‌نشانان که برای چنین وضعیتی آموزش‌های لازم را دیده بود، پس از ورود به درون کانال آب و ادامه جستجو دچار مشکل تنفسی و به بیرون منتقل شد و تحت خدمات درمانی قرار گرفت.

ادامه این عملیات نفس‌گیر با باز کردن روی کانال‌های آب منطقه ادامه یافت و ساعت حدود دو بامداد، آتش‌نشانان با رساندن خود به کانال‌های آب‌های زیرزمینی حوالی بزرگراه آسیایی جستجو را ادامه دادند و بالاخره پس از ۶ساعت تلاش توانستند پیکر این کودک سه ساله را حوالی آزادی ۸۳ کشف کنند.

پیکر این کودک که علائم حیاتی نداشت تحویل تکنسین‌های اورژانس شد که دقایقی بعد مرگ این کودک خردسال اعلام شد.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی