کد خبر : 72996
/ 22:12
جنایتی سیاه که در خیابان جهان‌آرا رخ داد؛

فرزندکشی به خاطر سروصدا

مادری سنگدل دختر ۶ساله‌اش را به خاطر سر‌و‌صدا‌کردن با متکا خفه کرد.

فرزندکشی به خاطر سروصدا

به گزارش شهرآرا آنلاین

خبرنگار: ابوعطا

با انتقال پیکر نیمه‌جان یک دختر بچه ۶ساله به یکی از بیمارستان‌های مشهد با علائم خفگی، پزشکان عملیات احیا‌ را آغاز کردند اما مراقبت‌های ویژه پزشکی موثر نبود و این دختربچه جان خود را از دست داد.

با گزارش این مرگ مشکوک این دختربچه، قاضی احمدی‌نژاد بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در بیمارستان حاضر شد و تحقیقات ابتدایی آغاز شد.

پس بررسی‌های ابتدایی پیکر این دختر ۶ساله با توجه به آثار کبودی روی گردن و اعلام پزشکان مبنی بر خفه شدن این کودک، بازجویی‌ها از مادر این کودک آغاز شد.

این مادر با اظهاراتی صریح به کشتن دخترش اعتراف کرد که به دستور قاضی احمدی‌نژاد این متهم به قتل برای بازجویی‌های تخصصی بازداشت شد. ادامه تحقیقات نشان داد که این خانم در طبقه پایین منزل پدرشوهرش زندگی می‌کرده و روز حادثه دخترش با دخترعمه‌اش در طبقه بالا در حال بازی بوده است که پس از مراجعه به منزلشان این حادثه رخ می‌دهد.

این مادر سنگدل که یک سابقه خودکشی هم در پرونده‌اش دارد به قاضی احمدی‌نژاد گفت: «همه سرزنشم می‌کردند و می‌گفتند تو بچه‌داری بلد نیستی و نمی‌توانی دخترت را خوب تربیت کنی، او روز حادثه خیلی سر‌و‌صدا می‌کرد تا جایی که عمه‌اش آمد و دوباره سرزنشم کرد از من خواست تا او را جمع کنم، من هم برای اینکه او از این زندگی راحت بشود، یک بالشت روی دهانش گذاشتم و آن‌قدر فشار دادم تا بی‌حرکت شد.»

قاضی ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با اشاره به اینکه منزل این خانواده در خیابان جهان‌آرای مشهد بود، از ادامه تحقیقات اجتماعی برای رسیدن به علت واقعی بروز این حادثه شوم خبر داد.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی