کد خبر : 73752
/ 15:48

فوتبالیست ها برای حضور در برنامه نود چقدر هزینه می کنند؟

برنامه نود قدیمی ترین برنامه ورزشی تلویزیون نیست اما حتما پربیننده ترین آن است. فوتبالیست ها و مربیان زیادی هستند که برای شرکت در این برنامه سرو دست می شکنند.

فوتبالیست ها برای حضور در برنامه نود چقدر هزینه می کنند؟

هفده سال سابقه و شمار میلیونی بینندگان، از نود یک برند خاص و پرطرفدار ساخته؛ برندی که البته با حضور تهیه کننده و مجری مشهورش، وزن و شهرت بیشتری هم پیدا می کند.
 
از کوچکترین شهرها تا بزرگترین کلان شهرها تقریبا محال است که مغازه ،فروشگاه ،مدرسه فوتبال،یاهر چیزی که فکرش را بکنید به نام نود نباشد.
 
حضور در پربیننده ترین برنامه هفتگی تلویزیون-با وجود خرافه ای که از نحسی آن می گویند- جذابیت های خاص و دلفریبی دارد؛ فوتبالیست ها و مربیان زیادی هستند که برای شرکت در این برنامه سرو دست می شکنند.
 
لابد برای یکی مثل عادل فردوسی پور پس از هفده سال اجرای نود جذابیت خیلی زیادی وجود ندارد؛ چه؛ او بارها -به قول یک طراح لباس- هر چه دم دستش می رسد می پوشد و در برنامه ظاهر می شود و البته خیلی هم بد نمی شود!
 
این مهم اما برای فوتبالیست ها و مهمانان نود فرق می کند و آنها سعی می کنند بهترین ها را بپوشند و با بهترین پوشش پای به نود گذارند.
 
در این گزارش سعی کرده ایم هزینه ای که فوتبالیست ها صرف لباس و پوشش خود می کنند را با اطلاعاتی که از خودشان دریافت کرده ایم ارایه کنیم. با این توضیح که بعضی هایشان بنا به دلایلی که کاملا محترم است دوست نداشتند نامشان ذکر شود اما اطلاعات جالبی ارایه دادند.
 
مهدی شیری کاپیتان سابق تیم قشقایی است. او برای رودرویی با عادل نزد مزون کامران بختیاری رفت و به صورت کامل از کت و شلوار و پیراهن و حتی کفش از تولیدی این مزون پوشید؛"به لطف دوست هنرمندم علی لهراسبی با طراح لباس تیم های المپیک کشورمان آشنا شدم. او ست کاملی به من پیشنهاد کرد:کت و شلوار و پیراهن و حتی جوراب و کفش".
 
کاپیتان تیم قشقایی ظاهرا هزینه ای بابت لباس هایش پرداخت نکرده:"قرار شد بحث اسپانسری باشد و همین که قبل از برنامه در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی اعلام شد من برای حضور در نود به این مزون رفته و لباس هایم را از آنجا انتخاب کرده ام برایشان کافی بود".
 
وقتی از شیری رقم ست لباس هایش را می پرسیم ابراز بی اطلاعی می کند اما پس از تماس تلفنی با علی لهراسبی رقمی حدود دو و نیم تا سه میلیون تومان را اعلام می کند. رقمی که با توجه به ست کاملی که برایش در نظر گرفته شده آنچنان رقم بالایی به نظر نمی رسد.
 
فرشید طالبی زمانی که به عنوان بهترین مدافع سال آسیا و کاندیدای بهترین بازیکن سال آسیا انتخاب شد به دعوت فردوسی پور به نود رفت. او حدود پنج سال پیش مهمان این برنامه شد."دقیقا در خاطرم نیست از کدام برند کت و شلوارم را تهیه کردم اما می دانم هزینه ای حدود یک میلیون و 300 هزار تومان صرف خریدهایم شد".
 
البته رقمی که طالبی می گوید مربوط به پنج سال پیش است که این پول را اگر با تورم این چند سال حساب کنیم رقم کمی نمی شود.
 
یکی از فوتبالیست های کشورمان که نخواست نامی از او برده شود حرفهای جالبی دارد:"وقتی عادل مرا به نود دعوت کرد راستش خیلی خوشحال شدم. من ساعت بازم و معتقدم در یک برنامه تلویزیونی مثل نود با زاویه ای که مهمان برنامه روبروی عادل می نشیند هیچ چیز نمی تواند بهتر از ساعتی که روی دست چپ بسته می شود خودنمایی کند!"
 
توضیحات بعدی این فوتبالیست جالب تر به نظر می آید:"از پاساژ محمودیه ساعتی با برند زنیت و قیمتی55 میلیونی خریداری کردم. صفحه این ساعت کمی بیشتر از حد معمولی بزرگ و رنگ زمینه صفحه آن آبی بود و حسابی توی چشم آمد!"
 
قاسم حدادی فر که این روزها با مصدویت دست و پنجه نرم می کند تاکنون دوبار در نود حضور داشته است.:"آخرین بار چهار سال پیش به این برنامه رفتم. در آن زمان حدود 800 هزار تومان برای خرید لباس هایم هزینه کردم که رقم کمی نبود".
 
این هم یکی دیگر از مهمانان نود که پارسال به دیدار عادل رفت و عضو یک تیم متمول شهرستانی است:"از خیابان فرشته کفشی چرمی خریدم که برقش حسابی توی چشم بود. پارسال قیمتش 4 میلیون تومان برایم آب خورد اما ارزشش را داشت. خیلی ها بعد از برنامه می پرسیدند کفش را چه قیمتی و از کجا خریداری کرده ام!"
 
 
 
منبع: خبرورزشی  
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی