کد خبر : 73756
/ 21:36

رستوران نامزد جوجه!

از آنجا که انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری در یک روز برگزار می‌شود، سعی کنید برگۀ رای هرکدام را در صندوق مخصوص همان انتخابات بیندازید.

رستوران نامزد جوجه!

مهدی محمدی- از آنجا که انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری در یک روز برگزار می‌شود، سعی کنید برگۀ رای هرکدام را در صندوق مخصوص همان انتخابات بیندازید. کاری نکنید که یک‌دفعه ببینیم یک کاندیدای ریاست‌جمهوری عضو شورای شهر مشهد شده است یا بالعکس.

اگر فرزندتان می‌خواهد به کاندیدایی رأی دهد که شما دوستش ندارید، با او مخالفت نکنید. به او نگویید: «داریم می‌ریم آمپول بزنیم.». درست نیست. کارشناسان سرسره می‌گویند: «بهترین کار این است که شب قبل انتخابات شناسنامه‌اش را زیر فرش قایم کنید.».

خانم‌های ۳۰ساله‌ای که به همه می‌گویند: «من ۱۷سالمه.» نیز می‌توانند در انتخابات شرکت کنند. ملاک شناسنامه است، نه ادعای افراد.

با مداد مشکی نرم پررنگ، پاک‌کن، مدادتراش و یک سنجاق قفلی در محل حاضر شوید. درب‌های شعب اخذ رأی رأس ساعت ۸ صبح به روی واجدین شرایط بسته خواهد شد.

ببخشید، مثل اینکه با خط سازمان سنجش خط‌روخط شد!

..........................................

 

با هم چند آگهی انتخاباتی می‌خوانیم.

رستوران نامزدجوجه: یک سیخ جوجه + یک سیخ جوجۀ دیگه + ماست بدون‌پالم + نوشابۀ تگری. از پذیرایی از افراد زیر ۱۸سال که نمی‌توانند در انتخابات شرکت کنند معذوریم. از عزیزان ۱۴ساله تا ۱۷ساله در دورۀ بعدی کاندیداتوری آقای نامزد دعوت به عمل خواهد آمد. جوجه از ما، رأی از شما.

آموزش باز کردن در صندوق و نحوۀ گردگیری آن توسط یکی از کارکنان اسبق ولی کاردرست صندوق ذخیرۀ فرهنگیان. راستی، آیا می‌دانستید بعد از خوردن پول باید یک آب هم بالایش نوشید؟

آیا می‌دانید نوشابۀ گازدار ضرر دارد؟ آیا می‌دانید ما به فکر سلامت مردم هستیم؟ آیا می‌دانید قطع گاز ترکمنستان به کشورمان یکی از دستاوردهای حوزۀ سلامت بوده است؟ (بیانیۀ مشترک روابط عمومی وزارت بهداشت و وزارت امور خارجه)

آیا می‌دانید وزارت ورزش و جوانان برای جوانان چه کرده است؟ از کسانی که دراین‌باره اطلاعی دارند خواهشمند است به آقای وزیر اطلاع دهند و یک وزارتخانه را از بی‌خبری و نگرانی نجات دهند.

یک عدد ماشین مدل‌پایین به کاندیداهای کلاس‌بالایی که می‌خواهند خود را ساده‌زیست نشان دهند اجاره داده می‌شود.

پوشاک وزیرزاده؛ با خرید پوشاک از ما به قشر مظلوم جامعه کمک کنید. ایرانیِ این‌ورآبی! کالای آن‌ور آبی مصرف کن!

یک عدد کلید، بدون استفاده، قابل‌استفاده به جای گوش پاک‌کن، در حد نو.

یک عدد شناسنامه گم شده است. از یابندۀ محترم تقاضا می‌شود جان هرکه دوست دارد خودش را شکل من گریم نکند. اگر هم گریم می‌کند، به همان نامزدی که مد نظر من است رأی بدهد.

آیا می‌دانید کمبود ویتامین «آ» باعث ضعف چشم و ندیدن دستاوردهای دولت می‌شود؟ آیا می‌دانید نرسیدن نور آفتاب برجام باعث کاهش ویتامین «د» می‌شود؟ یک عدد پماد «آد» مال یک خانم دکتر بوده که اشتباهی به جای کرم ضدآفتاب با خودش برده است مطب. زیر قیمت.

یک عدد دربازکن برای نامزدهای پوششی که در یک فرایند کوششی می‌خواهند برای یک نامزد دیگر نوشابه باز کنند.

یک فقره شیب ملایم، مناسب جهت استفاده در شهربازی به عنوان سرسره.

دیروز کارخونه تعطیل شد. شوهرم بیکار شد. تا خرخره تو قرضیم. اینم شد زندگی؟!

درسته که شوهرم بیکار شده ولی توی مناظره‌ها نمودار افزایش اشتغال نشون می‌دن. خدا رو شکر که شوهرم طرف‌دار پروپاقرص برنامه‌های تخیلیه!

آیا می‌دانستید هر آدمی توی دستاش ۱۱تا انگشت داره؟ (روابط عمومی مرکز آمار در آستانۀ انتخابات)

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی