کد خبر : 74245
/ 14:30

توضیح پلیس برای دو تیر اندازی در مشهد

تیراندازی در خیابان گلریز و رسالت مشهد برای دستگیری دو مجرم سابقه دار بوده است.

توضیح پلیس برای دو تیر اندازی در مشهد

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: ساکنان خیابان گلریز مشهد ساعت ۱۹:۲۲ روز گذشته صدای تیراندازی شنیدند. وی خاطر نشان کرد: این تیراندازی از سوی تیم های مرکز عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی استان و در اجرای دستور دادیار شعبه ۲۲۲ دادسرای عمومی ناحیه دو مشهد برای دستگیری یکی از افراد شرور و اخلالگران نظم و آسایش شهروندان بود.
سردار بهمن امیری مقدم گفت: متهم که با حضور پلیس در یک‌قدمی خود احساس خطر می‌کرد با خودروی پراید از محل متواری شد که مأموران انتظامی اقدام به تیراندازی هوایی کرده و پس از مسافتی کوتاه در تعقیب و گریز دستگیرش کردند.
 وی همچنین از تیراندازی در ساعت ۰۱:۳۹ دقیقه بامداد امروز در خیابان رسالت مشهد خبر داد و گفت مأموران کلانتری رسالت مشهد با اجرای طرح مبارزه با سرقت پس از کنترل و مراقبت های نامحسوس یکی از عاملان اصلی سرقت وسایل و قطعات خودروهای سواری را در حالی که قصد سرقت از خودروی وانت پیکان داشت شناسایی کردند. این متهم که از سارقان سابقه دار و حرفه ای ست با یک دستگاه خودروی پژو پارس سرقتی و بدون توجه به دستور ایست پلیس از محل متواری شد.
 سردار امیری مقدم گفت مأموران انتظامی با استفاده از قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی که خودروی پژو را در خیابان رسالت ۲۶ متوقف کردند. این متهم شرور از خودرو پیاده و با چاقو قسط مقاومت و حمله به ماموران انتظامی را داشت که با تیراندازی پلیس از ناحیه مچ پا زخمی و بلافاصله به مرکز درمانی انتقال یافت.
 فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با اشاره این مطلب که تحقیقات از این متهمان ادامه دارد گفت: پلیس به پشتوانه حمایت‌های دستگاه قضایی و همکاری آگاهانه شهروندان فهیم و قانون‌مدار به افرادی که بخواهند نظم و آسایش و امنیت عمومی راخدشه دار کنند اجازه جولان نمی دهد و این مجرمان حرفه ای با برخورد قاطعانه مجریان قانون روبرو خواهند شد. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی