• خانه
  • خراسان رضوی
  • حصول توافق برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد
کد خبر : 74593
/ 13:35

حصول توافق برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد

رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: توافق کلی به منظور برگزاری مسابقات دو تیم فوتبال لیگ برتری مشهد در ورزشگاه تازه تاسیس امام رضا(ع) این شهر انجام شده است.

حصول توافق برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد

مهدی برادران افزود: تاکنون نشستهای متعددب در این زمینه برگزار شده و فدراسیون فوتبال نیز جهت برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه امام رضا(ع) با شرط رفع برخی نواقص موافقت کرده و مسئولان تربیت بدنی آستان قدس نیز همکاری لازم را انجام داده اند.
وی ادامه داد: برگزاری مسابقات جوانان فوتبال آسیا به میزبانی ورزشگاه امام رضا(ع) نیز تاکنون قطعی شده است. مواردی همچون خط کشیهای زمین فوتبال، اتاقهای جانبی، توقفگاه خودرو و بلیت فروشی الکترونیکی از جمله نواقصی است که باید برطرف شوند.
رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: جهت تامین امنیت برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال نیز نامه های جداگانه جهت استعلام به فرمانداری مشهد و شورای تامین خراسان رضوی ارسال شده است.
وی افزود: استعلام نرخ هزینه هر مسابقه نیز از فدراسیون فوتبال انجام شده و به زودی به دو تیم سیاه جامگان و پدیده مشهد اعلام می شود.
ورزشگاه 15 هزار نفری امام رضا(ع) اسفند پارسال در مشهد مورد بهره برداری قرار گرفت.
بر اساس اعلام سازمان لیگ برتر فوتبال تیم سیاه جامگان در نخستین دیدار خود در این فصل رقابتها پنجشنبه پنجم مرداد آتی به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان می رود.  
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی