• خانه
  • خراسان رضوی
  • هیئت جانبازان و معلولان خراسان‌رضوی از مشکل مالی رنج می‌برد/ تمرینات هیئت در مکان‌های استیجاری انجام می‌شود
کد خبر : 74611
/ 12:30

هیئت جانبازان و معلولان خراسان‌رضوی از مشکل مالی رنج می‌برد/ تمرینات هیئت در مکان‌های استیجاری انجام می‌شود

دبیر هیئت جانبازان و معلولان خراسان‌رضوی گفت: از جمله مشکلات هیئت جانبازان و معلولان استان بودجه است چرا که این هیئت اسپانسر نداشته و اسپانسرهایی که حضور داشتند تنها به‌صورت مقطعی به ما کمک کرده‌اند.

هیئت جانبازان و معلولان خراسان‌رضوی از مشکل مالی رنج می‌برد/ تمرینات هیئت در مکان‌های استیجاری انجام می‌شود

محمد هراتی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: 14 رشته ورزشی در بخش آقایان و 9 رشته در بخش بانوان هیئت جانبازان و معلولان خراسان‌رضوی فعال است و در کل استان 800 ورزشکار سازمان‌یافته فعالیت دارند. از جمله مشکلات هیئت جانبازان و معلولان استان بودجه است چراکه این هیئت اسپانسر نداشته و اسپانسرهایی که حضور داشتند تنها به‌صورت مقطعی به ما کمک کرده‌اند.

دبیر هیئت جانبازان و معلولان خراسان‌رضوی گفت: سالن‌های مورد اسفاده هیئت همگی اجاره‌ای هستند و هیئت سالن اختصاصی ندارد. امسال در راستای همگانی‌‌شدن ورزش‌های هیئت همایشی را همزمان با دهه ولایت با همکاری شهرداری مشهد برگزار خواهیم کرد.

هراتی خاطرنشان کرد: این همایش با هدف آشنایی عموم مردم و خانواده‌های جانبازان و معلولان با رشته‌های ورزشی دایر در هیئت برگزار می‌شود. همچنین در این مراسم اختتامیه نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی استقامت استان را برگزار خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: در سال جاری برنامه استعدادیابی خواهیم داشت و  افرادی را که در مسابقات استقامت استان حضور داشتند توسط کارشناسان هیئت انتخاب و برای آنها اردوهای منظمی را در طول سال برگزار خواهیم کرد.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی