کد خبر : 74634
/ 12:17

تذکر رییس شورای شهر به نمایندگان مشهد

رییس شورای شهر مشهد به عدم عملیاتی شدن بودجه زیارت در مشهد اعتراض کرد و گفت: تعاملات در قم آنقدر خوب است که به گونه‌ای عمل می‌شود که اولویت قم بیشتر است.

تذکر رییس شورای شهر به نمایندگان مشهد

محمدکمال سروی‌ها امروز ۲۷ تیرماه در صد و هشتاد و دومین جلسه علنی شورای شهر مشهد که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: هم به ۵ نماینده مشهد در مجلس و هم خود ما اعضای شورا و دیگر افرادی که می‌توانند در این زمینه اقداماتی انجام دهند تذکر می‌دهم تا در خصوص عملیاتی کردن بودجه زیارت اقدام کنند.
 
وی افزود: تعاملات در قم طوری بوده که سال اول ۸۰ میلیارد تومان بودجه زیارت دریافت کردند و به طور سنواتی این ردیف بودجه اعمال می‌شود.
 
سروی‌ها خاطرنشان کرد: در حال حاضر حرم حضرت معصومه با ۱۶ پارکینگ و یک پارکینگ مرکزی در داخل صحن ایجاد می‌شود، حالا ما مشابه این پارکینگ در حرم امام رضا نیاز نداریم اما در حد گسترده‌تر این موضوع برای حرم رضوی مورد نیاز است.
 
 
رییس شورای شهر مشهد گفت: نمایندگان مجلس قم تعاملات خوبی را داشته و باعث جدب اعتبارات می‌شوند.
 
محمدحسین جهانبخش، دیگر عضو شورای شهر مشهد گفت: ️آقای سرویها بگویید نمایندگان مجلس به امام رضا(ع) جفا کردند. 
 
سرویها در ادامه عنوان کرد: ️بنده چنین جسارتی نکردم آن‌ها هم قطعا امام رضا(ع) را دوست دارند، آقای لاریجانی نیز فرزند آیت‌الله بوده اما در عمل می‌بینیم به گونه‌ای عمل می‌شود که اولویت نسبت به شهر قم بیشتر از مشهد است. 
 
وی افزود: ️بودجه‌ای که باید برای 25 میلیون زائر در مشهد اختصاص یابد نمایندگان مجلس باید پیگیری بیشتری انجام دهند.
 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی