کد خبر : 74691
/ 22:08
مدیرعامل باشگاه پدیده در نشست خبری کسب رتبه مناسب در جدول را به هواداران قول داد؛

نگاه آسیایی پدیده

تیم فوتبال پدیدۀ خراسان، یکی از دو نمایندۀ فوتبال خراسان در لیگ برتر فوتبال، چهارمین حضور متوالی خود در لیگ برتر فوتبال را تجربه می‌کند.

نگاه آسیایی پدیده

پدیده‌ای‌ها در سه فصل گذشته به‌ترتیب به عناوین دهم، دهم و یازدهم لیگ برتر فوتبال دست یافته‌ بودند و حالا تلاش می‌کنند تا بتوانند با توجه به جذب بازیکنان مطرح و البته باتجربه‌ای که دارند، رتبه‌ای بهتر از فصول قبل به دست آورند و البته بنا بر ادعای خود نیم‌نگاهی هم به کسب جواز حضور در جام باشگاه‌های آسیا دارند.

پدیده که همچون لیگ برتر پانزدهم و شانزدهم، رضا مهاجری را به‌عنوان سرمربی روی نیمکت خود دارد، باید در نخستین دیدار خود در لیگ برتر هفدهم، در تهران به مصاف پیکان برود. مدیران و سرمربی این تیم شنبه‌شب گذشته نشست خبری را پیش‌از آغاز رقابت‌های لیگ برتر برگزار کردند و طی آن به مباحث مختلفی پرداختند.

 

جبران کاستی‌های فصل قبل

سرمربی تیم فوتبال پدیدۀ خراسان در این نشست خبری گفت: «سعی کردیم کاستی‌های فصل قبل را با خرید بازیکنانی باتجربه و جوان رفع کنیم.». محمدرضا مهاجری اظهار کرد: «خوش‌حالی من از این بابت برای لیگ هفدهم مضاعف شده که می‌توانیم اسپانسری خوب را از روز نخست لیگ امسال در کنار خود داشته‌ باشیم‌.». وی در پاسخ به حواشی و شرایط خاص فصل گذشته تصریح کرد: «متأسفانه فصل قبل حواشی ریز‌ودرشتی داشتیم، اما برای لیگ هفدهم سعی کردیم با هم‌فکری کادرفنی بازیکنانی را جذب کنیم که به کار تیم بیایند. کار سختی دربرابر تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال، تراکتور، سپاهان، ذوب و... داریم، اما نشدنی نیست. امیدوارم بتوانیم امسال سورپرایز لیگ برتر باشیم.». مهاجری افزود: «به ۷۰ تا ۷۵درصد آمادگی رسیده‌ایم و امیدواریم تا دیدار هفتۀ نخست در لیگ برتر، به آمادگی ۸۰ تا ۸۵درصد برسیم. مقابل برق نوین شیراز هم دیداری خوب برگزار کردیم.». وی همچنین درخصوص نقل‌وانتقالات تیمش در تابستان۹۶ افزود: «۶ بازیکن در بخش بزرگ‌سال و ۶ بازیکن در ردۀ سنی پایه‌ها به تیم اضافه شدند. به‌دنبال جایگاهی والا در فوتبال ایرانیم، اما می‌دانیم که شرایط خوبی بر فوتبال خراسان حاکم نیست.». سرمربی باشگاه پدیده درخصوص ورزشگاه امام‌رضا(ع) گفت: «قطعاً هزینۀ هنگفتی برای ساخت این ورزشگاه صرف شده و پیش از اینکه ساخته‌ شود، بررسی شده که در کجای شهر و با چه شرایطی احداث شود، حالا نمی‌دانم چرا در بحث استفاده از این ورزشگاه این مشکلات پیش می‌آید.».

 

منتظر رأی کمیتۀ انضباطی

مدیر تیم پدیده نیز در این نشست خبری درخصوص کشمکش میان پدیده و سیاه‌جامگان بر سر مصطفی احمدی، گفت: «رفتار مصطفی احمدی درخصوص ثبت قرارداد با پدیده و بی‌توجهی به امضای قرارداد با این باشگاه را پیگیری کردیم و منتظر رأی کمیتۀ انضباطی دراین‌رابطه هستیم.». مجتبی سرآسیایی اظهار کرد: « مقابل واقعه‌ای که برای باشگاه ضرری به‌همراه داشته‎ باشد، کوتاه نمی‌آییم. در این قضیه هم در بحث حرفه‌ای پیگیر هستیم و باشگاه از مصطفی احمدی، به‌خاطر عدم رعایت موازین حرفه‌ای و اخلاقی شکایت کرده و کمیتۀ انضباطی دراین‌خصوص باید تصمیم‌گیری کند.». سرآسیایی درخصوص بدهی‌های باشگاه پدیده گفت: «یکی‌دو پرونده کاملا بسته‌ شده و برای دوسه بازیکن دیگر هم درحال پیگیری است. نمی‌گویم نگران‌کننده نیست، اما به‌زودی این مشکلات حل می‌شود.».

 

نگاه به آسیا

کریمویی، مدیرعامل باشگاه پدیده نیز در این نشست خبری گفت: «پدیده نگاهی آسیایی برای کسب رتبۀ مناسب در جدول دارد. درهمین‌رابطه هم مؤسسۀ کوثر ورود پیدا کرد و نگاهی جدی به مسئلۀ کانون هواداران داریم. البته نگاه ما به سایر آیتم‌ها نیز خواهد بود و کسب درآمدهای جانبی را در نظر داریم.». وی درخصوص شورای جدید مشهد نیز گفت: «با دوستانی از شورا مذاکراتی داشته‌ام و برنامه‌های بسیار خوبی را گویا در دست بررسی و اجرا دارند که قطعاً می‌تواند به رشد زیرساخت‌های ورزشی کمک کند. در کلان‌شهرها، شهرداری‌ها هستند که برای زیرساخت‌ها اقدام و تلاش می‌کنند.».

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی