کد خبر : 75022
/ 10:13
در مسابقات شهرداری مشهد

تیم فوتسال شهرآرا نایب‌قهرمان شد

لیگ فوتسال شهرداری درحالی با معرفی تیم‌های برتر به پایان رسید که تیم فوتسال روزنامۀ شهرآرا موفق شد در لیگ مناطق و مدیریت‌ها به‌عنوان نایب‌قهرمانی دست پیدا کند.

تیم فوتسال شهرآرا نایب‌قهرمان شد

 در این رده 30 تیم در 6 گروه 5 تیمی تقسیم شده بودند که در پایان، تیم‌های روزنامۀ شهرآرا و منطقۀ7 به دیدار فینال رسیدند. در دیداری جذاب و نزدیک که 5 گل را دربرداشت، سهم تیم شهرآرا دو گل شد تا ثمرۀ تلاش آن‌ها کسب مقام دوم در بین بزرگ‌ترین لیگ فوتسال شهرداری مشهد باشد.
 در دیدار رده‌بندی این لیگ هم منطقۀ11 از سد تیم منطقۀ6 گذشت و عنوان سوم را کسب کرد. سوای مسابقات مناطق و مدیریت‌ها، دو دسته از دیگرمسابقات هم در شهرداری برگزار شد که شامل لیگ برتر با حضور 6 تیم و لیگ سازمان‌ها با حضور 16 تیم بود. در لیگ برتر سازمان مپ به‌عنوان قهرمانی رسید و تیم‌های معاونت فرهنگی، پایانه‌ها و قطارشهری، دوم تا چهارم شدند. در لیگ سازمان‌ها هم تیمی که سرانجام بر سکوی نخست قرار گرفت، «آتش‌نشانی ‌ج» بود. این تیم در فینال تیم «سازمان مپ ب» را از پیش‌رو برداشت. «آتش‌نشانی ب» دیگرتیم این سازمان هم در رده‌بندی «سازمان فرهنگی الف» را مغلوب کرد تا آتش‌نشانان مشهد سکوهای اول و سوم را قبضه کنند. گفتنی است این مسابقات درقالب هفتمین جشنوارۀ ورزشی کارکنان شهرداری مشهد در سالن وحدت برگزار شد. سرپرست این مسابقات عباس آریک و مسئول اجرایی مسابقات هم احمد آریک بودند. ضمن اینکه قضاوت این بازی‌ها بر‌عهدۀ داوران معرفی‌شده از هیئت فوتبال مشهد بود. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظرات شما
ش
11:08 0 0 پاســخ به ایــن نظــر

سلام
با عرض خسته نباشید
ای کاش عک رو به صورت کامل کار میکردید

نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی