کد خبر : 75136
/ 11:11

دکتر توکلی از روزنامه‌نگاری اجتماعی می‌گوید

نشست علمی «روزنامه نگاری اجتماعی؛ مفاهیم و رویکردها» با حضور دکتر احمد توکلی استاد و نویسنده کتابهای روزنامه‌گاری از سوی دفتر خراسان انجمن مطالعات فرهنگی و ارتباطات برگزار می‌شود.

دکتر توکلی از روزنامه‌نگاری اجتماعی می‌گوید

به گزارش روابط عمومی انجمن مطالعات فرهنگی و ارتباطات- دفتر خراسان،  دکتر توکلی در این نشست که روز پنج‌شنبه دوم شهریور ساعت 17 در محل پژوهشکده ثامن واقع در سناباد 41 چهارراه اول سمت راست برگزار می‌شود از مسایل روزنامه‌نگاری اجتماعی در ایران می‌گوید و به پرسش‌های علاقمندان و فعالان حوزه رسانه پاسخ می‌دهد.
لازم به ذکر است دکتر احمد توکلی فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته روزنامه‌‌نگاری و ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی است و مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته مدیریت رسانه از واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرد است.
 در سوابق علمی و آموزشی  وی عضویت هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشکده خبر، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران و  دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه وجود دارد.
وی همچنین از اعضای پایه‌گذار تحریریه روزنامه ایران و همشهری محله است و از ده شصت تاکنون سمتهای مختلفی از سردبیری، مدیر اجرایی و مدیر مسئولی در روزنامه‌های ایران، ایران ورزشی، جمهوری اسلامی، خبرگزاری شانا،  تهران امروز، همشهری و تهران تایمز داشته‌است.
توکلی همچنین مدیر انتشارات ثانیه (ناشر کتاب‌‌های ارتباطی و روزنامه نگاری است و کتابهای معروفی چون «گزارش نویسی برای مطبوعات»، «مصاحبه حرفه‌ای» و «مثلث طلایی نوشتن» را در این حوزه تالیف کرده است. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی