کد خبر : 75224
/ 22:31
دستگیری پسر پول‌دار اینستاگرامی‌ که با اغفال خانم‌های جوان از آنان سوء‌استفاده می‌کرد؛

ساخت سکانس‌های شیطانی در خیابان آزادی

پسری جوان، که با فریب زنان و دختران جوان در فضای مجازی آنان را برای انجام اعمال منافی عفت به مخفیگاه خود می‌کشاند و از آنان به صورت مخفیانه عکس و فیلم تهیه می‌کرد، در دام قانون گرفتار شد.

ساخت سکانس‌های شیطانی در خیابان آزادی

خبرنگار: مهدی قرآنی

شهرآرا آنلاین / دست متهم این پرونده زمانی برای قانون رو شد که، چند روز‌ پیش، زنی جوان پا به دادسرا گذاشت و، پس از تنظیم شکوائیه، به شعبۀ ویژۀ جرائم رایانه‌ای هدایت شد. این زن، در مواجهه با قاضی حقدادی، از رازی پرده برداشت که او را تا مرز بی‌آبرو شدن کشانده بود.

این زن جوان، که ۳۰ساله است، در این باره گفت: «معمولا هر موقع که با دوستانم بیرون می‌رفتیم از خودمان عکس می‌گرفتیم و آن را در صفحات اینستاگراممان به اشتراک می‌گذاشتیم. البته بیشتر به چشم سرگرمی به آن نگاه می‌کردم تا اینکه آن روز لعنتی برایم اتفاق افتاد.».

شاکی عنوان کرد: «‌همه‌چیز از یک پیام ساده در اینستاگرام شروع شد. اول نمی‌خواستم پاسخ آن را بدهم اما خام عکس‌هایش شدم. از عکس‌ها‌یش مشخص بود که همه‌چیز دارد و از آن بچه‌پول‌دارهای مشهد است. همین موضوع مرا وسوسه کرد چند خطی با این پسر شیاد گپ بزنم. او می‌گفت وضعیت اقتصادی‌اش خوب است و خانواده‌اش همه‌چیز برایش تهیه کرده‌اند. هر روز که از این ماجرا می‌گذشت، رابطۀ ما نزدیک‌تر می‌شد تا اینکه از من خواست به خانه‌اش در خیابان آزادی مشهد بروم. صدای درونم می‌گفت پایم را به آن خانۀ شیطانی نگذارم اما پول و ثروت کور و کرم کرده بود و به آن وعده‌گاه شوم رفتم.».

این زن جوان افزود: «‌با دست خودم خودم را به هچل انداختم. از آن روز، هر‌شب خودم را لعن و نفرین می‌کنم. با یک اشتباه فاحش، هم اسباب بی‌آبرویی خودم را فراهم کردم هم خانواده‌ام را زیر سؤال بردم. بعد از اینکه مورد سوء‌استفادۀ آن مرد شیاد قرار گرفتم، متوجه شدم او از اعمال منافی عفتی که هنرپیشۀ نقش اولش من بودم عکس و فیلم تهیه کرده است. او از من خواست یکی از دوستانم را برایش آماده کنم تا همان بازی‌ای که سر من درآورده بود را سر دوستم هم بیاورد. مدام در تلگرام تهدیدم می‌کرد و حتی گوشه‌ای از فیلم آن روز را هم برایم فرستاد. به پلیس فتا رفتم و، با هدایت کارشناسان آن سازمان، به دادسرا آمدم و امروز از مقام قضایی می‌خواهم جلوِ اقدامات شوم این مرد شیطانی را بگیرد.».

پس از اظهارات شاکیه، قاضی حقدادی، برای اطلاع از صحت حرف‌های او، دستور داد تیمی از کارشناسان پلیس فتا شماره‌‌هایی که متهم با آن‌ها مطالب تهدیدآمیز و فیلم و عکس زن جوان را برایش ارسال کرده بود را مورد بررسی قرار دهند. در بررسی شمارۀ تلفن همراه متهم، مشخص شد آنتن‌دهی خط او در خیابان آزادی بوده است. لذا مخفیگاه این مرد جوان رد‌زنی شد و مأموران، پس از اخذ مجوز ورود به منزل، در محل حاضر شدند اما تنها زنی جوان که ادعا می‌کرد خواهر متهم است در آن خانه حضور داشت.

با همکاری این زن جوان، متهم، که به میدان حافظ مشهد عزیمت کرده بود، شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر شد. این مرد جوان، که ۲۴سال دارد، پس از احضار به دادسرا، بدون هیچ مقاومتی، مقر آمد و پرده از راز شوم خود برداشت. متهم در حالی که به کرده‌های خود اذعان داشت عنوان کرد: «من با شاکی در اینستاگرام دوست شدم و او را به خانه‌ام آوردم و، بدون آنکه متوجه شود‌، حین اعمال منافی عفت، از رابطه‌مان فیلم گرفتم تا آن را وسیلۀ تهدید برای معرفی دوستش به خود قرار دهم. البته من فیلم‌ها را منتشر نکردم و تنها برای خود شاکی پرونده فرستادم.».

دادیار شعبۀ ۲۳۳ دادسرای عمومی و انقلاب ناحیۀ۲ مشهد دربارۀ این پرونده به خبرنگار ما گفت: «متهم، در اظهارات دیگرش، به سوء‌استفاده از دو خانم جوان دیگر با همین روش اعتراف کرده است اما دو شاکی این پرونده، برای حفظ آبرویشان، هنوز از این فرد شکایت نکرده‌اند.».

قاضی مهدی حقدادی عنوان کرد: «اتهام متهم این پرونده ، تهیه و تولید فیلم مستهجن به قصد افساد، وسیلۀ تهدید قرار دادن محتویات مستهجن به منظور سوءاستفاده های نامشروع بوده که قانون گذار تا ۵سال حبس برای اینگونه جرائم در نظر گرفته است.».

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی