کد خبر : 75363
/ 22:47
معاون پارک علم و فناوری خراسان‌رضوی خبر داد؛

پارک علم‌ و‌ فناوری خراسان رضوی از نخبگان حوزه آب حمایت می‌کند

معاون پارک علم‌ و‌ فناوری خراسان‌رضوی گفت: پارک علم‌ و‌ فناوری خراسان‌رضوی از نخبگان حوزه آب درراستای راه‌اندازی مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان تخصصی حمایت می‌کند.

پارک علم‌ و‌ فناوری خراسان رضوی از نخبگان حوزه آب حمایت می‌کند

 

شهرآرا آنلاین / رضا قنبری ظهر امروز در دومین نشست خبری جشنواره ملی فناوری‌های آب، بهره‌وری و بازچرخانی، اظهار داشت: فناوری می‌تواند با بهره‌وری بالا وارد شود و نقش بازو و کلیدی مجموعه‌های فناورانه پارک علم و فناوری خراسان‌رضوی در اینگونه اقدامات به‌خوبی دیده‌شود.

وی در ادامه بیان‌کرد: تلاش و پژوهشی ویژه در حوزه فناوری در پارک علم‌و‌فناوری خراسان‌رضوی، دانشگاه فردوسی مشهد و دیگر مجموعه‌های علمی صورت پذیرفته‌است.

معاون پارک علم و فناوری خراسان رضوی یادآور شد: پارک علم‌و‌فناوری خراسان‌رضوی در حوزه نرم‌افزاری آن وارد شده تا با اجرای طرح‌ها و اقدامات فناورانه نتایج مثبت بهره‌وری و بازچرخشانی را شاهد باشیم و در یکی از این طرح‌ها کاهش ۹ درصدی مصرف آب را شاهد بوده‌ایم.

قنبری در ادامه گفت: متاسفانه تعداد شرکت‌های تخصصی در حوزه آب در پارک علم‌ و‌ فناوری خراسان‌رضوی کم است و تنها دو تا سه مورد بوده و وقتی عدم حمایت دستگاه دولتی را شاهد هستیم میزان ریسک سرمایه‌گذار هم پایین می‌آید.

وی تاکید کرد: پارک علم‌ و‌ فناوری خراسان‌رضوی از نخبگان حوزه آب درراستای راه‌اندازی مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان تخصصی حمایت می‌کند تا به واسطه این حمایت‌ها از تولیدکنندگان، شاهد استقبال گسترده مردمی و حمایت از مصرف‌کنندگان باشیم. 

معاون پارک علم‌ و‌ فناوری خراسان‌رضوی اظهار داشت: جنبه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بهره بالایی در مدیریت مصرف آب دارد امیدواریم با برگزاری این جشنواره ها شاهد بهره‌وری و بازچرخانی خوبی در بحث مصرف آب باشیم.

 

منبع: فارس 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی