کد خبر : 75488
/ 21:50
سخنگوی جمعیت هلال‌احمر خراسان‌رضوی:

انفجار تانکر سوخت در محور قوچان ۵ کشته برجا گذاشت

سخنگوی جمعیت هلال‌احمر خراسان‌رضوی از سوختن ۵ نفر در حادثه انفجار تانکر سوخت در محور قوچان-چناران خبر داد.

انفجار تانکر سوخت در محور قوچان ۵ کشته برجا گذاشت

مجتبی محمودی اظهار کرد: این حادثه عصر امروز در پی برخورد یک تانکر حمل سوخت و یک سواری پژو در کیلومتر ۱۵ محور قوچان-چناران رخ داد.

وی افزود: پس از این برخورد متاسفانه تانکر حامل سوخت منفجر شده و دو خودرو سواری و تانکر طعمه حریق می‌شوند.

سخنگوی جمعیت هلال‌احمر خراسان‌رضوی بیان کرد: با اعلام این حادثه بلافاصله امدادگران و نجاتگران هلال‌احمر خراسان‌رضوی از پایگاه آلماجوق با دو خودرو، یک آمبولانس و ست نجات به محل اعزام شدند.

محمودی ادامه داد: بررسی‌ها نشان داد که در اثر این انفجار چهار سرنشین پژو و راننده تانکر در میان شعله‌های آتش جان باخته‌اند.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل و اطفاء حریق اظهار کرد: بلافاصله عملیات رهایی اجساد از درون خودروها آغاز شد و پیکرهای این افراد بیرون کشیده شد.

سخنگوی جمعیت هلال‌احمر خراسان‌رضوی با اشاره به حضور دادستان قوچان، فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان در محل اعلام کرد: بررسی علت این حادثه دلخراش از سوی عوامل انتظامی آغاز شده است.

 

خستگی و خواب آلودگی علت واژگونی و حریق تانکر

سرهنگ رحمانی،رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور:"برابر اعلام پلیس راه استان خراسان رضوی، این تصادف باعث انسداد این محور برای ساعاتی شد و واژگونی تانکر حمل سوخت بنزین به علت خستگی و خواب آلودگی منجر به آتش سوزی و فوت راننده شده که طی آن نیز یک فقره سواری پژو ٤٠٥ هم دچار حریق و آتش سوزی شده است."

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی