• خانه
  • خراسان رضوی
  • آیین اختتامیه نخستین جشنواره «آموزشی دوام ثامن» در تالار شهر برگزار شد
کد خبر : 75498
/ 15:54
با حضور فرماندار و اعضای شورای شهر مشهد؛

آیین اختتامیه نخستین جشنواره «آموزشی دوام ثامن» در تالار شهر برگزار شد

آیین اختتامیه نخستین جشنواره «آموزشی دوام ثامن» با حضور فرماندار، رئیس و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، مدیر کل بحران استانداری خراسان رضوی و شماری از شهروندان داوطلب در این طرح آموزشی در تالار شهر برگزار شد.

آیین اختتامیه نخستین جشنواره «آموزشی دوام ثامن» در تالار شهر برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در جشنواره دوام ثامن از 30 شهروند برتر مشهدی که در این دوره آموزشی شرکت کرده و رتبه برتر کسب کردند، تقدیر شد.

همچنین 3 مربی، 3 نماینده مدیریت بحران در مناطق شهرداری و 3 نفر از رابطان طرح نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

در فاز اول جشنواره «دوام ثامن» که از فروردین ماه 96 آغاز شد، تعدادی از شهروندان مشهدی به عنوان رابطان مدیریت بحران آموزش‌‌هایی را در حوزه مسائل ایمنی دریافت کردند. در ادامه شهرداری مشهد به جذب سایر شهروندان در محلات مختلف شهر اقدام کرد و این افراد به عنوان نمایندگان مدیریت بحران در مناطق مشهد فعالیت خود را آغاز کردند.

در مجموع بیش از 4 هزار نفر از شهروندان مشهدی آموزش دیدند و 280 نفر از رابطان نیز در این جشنواره به مدیریت بحران شهرداری مشهد یاری رساندند.

در اختتامیه اولین جشنواره «دوام ثامن» برنامه‌های شاد و مرتبط در نظرگرفته شد تا انگیزه شهروندان و رابطان مدیریت بحران را در 6 ماهه دوم امسال حفظ شود.

همچنین گروه تئاتر معلولان مشهد با عنوان تئاتر باران به اجرای نمایشی در خصوص حوزه مناسب سازی معابر برای معلولان پرداختند.

در پایان مراسم اختتامیه از طرح‌هایی با هدف افزایش ضریب ایمنی اماکن عمومی شامل مدارس، مساجد، پاساژ‌ها، آپارتمان‌ها و غیره رونمایی شد.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی