کد خبر : 75513
/ 22:23
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد؛

بررسی وضع موجود شهرداری با همکاری کارشناسان وزارت کشور

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد از بررسی وضع موجود شهرداری با همکاری کارشناسان وزارت کشور خبر داد.

بررسی وضع موجود شهرداری با همکاری کارشناسان وزارت کشور

گروه خبر

شهرآرا آنلاین / محمدرضا حیدری در گفتگو با خبرنگار شهرآرا از برگزاری نشست مشترک معاونت عمرانی و توسعۀ امور روستایی و شهری وزارت کشور، شهردار منتخب مشهد و معاونت امور عمرانی استانداری خراسان رضوی امروز در تهران خبر داد و بیان کرد: «این جلسه با دعوت وزارت کشور و با هدف بررسی وضع موجود مدیریت شهری مشهد، و بیان نگاه وزارت کشور به حوزۀ کلان‌شهرها به‌ویژه مشهد برگزار شد. 

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: «همچنین مدیران حوزۀ معاونت عمرانی وزارت کشور در این جلسه ارزیابی‌های کارشناسی از حوزه‌های مختلف شهرداری مشهد و شاخص‌های وزارت کشور برای چهارسال آیندۀ مدیریت شهری مشهد را تشریح کردند.». 

وی با بیان اینکه آقای تقی‌زاده‌خامسی، شهردار منتخب مشهد، و بنده به‌عنوان ریاست شورای اسلامی شهر مشهد، در این نشست برنامه‌ها و اولویت‌های چهار سال آیندۀ مدیریت شهری را به‌منظور همکاری بیشتر با وزارت کشور اعلام کردیم، تصریح کرد: «در پایان، با توافق صورت‌گرفته میان مدیریت شهری مشهد و وزارت کشور، کارشناسان این وزارتخانه طی یک بررسی، وضع موجود شهرداری مشهد را براساس شاخص‌ها تنظیم خواهند کرد.». رئیس شورای اسلامی شهر مشهد درخصوص آخرین اخبار از صدور حکم شهردار منتخب هم افزود: «طبق اعلام وزارت کشور، در دوسه روز آینده این حکم صادر خواهد شد.». لازم به ذکر است فرماندار مشهد در حاشیۀ شورای اداری این شهرستان، از صدور حکم شهردار منتخب مشهد تا پایان هفتۀ جاری خبر داده بود.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی