• خانه
  • خراسان رضوی
  • ثبت نام مدیران کاروان‌های پیاده امام رضا(ع) به منظور تشرف به مشهد آغاز شد
کد خبر : 75532
/ 13:41
سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام‌رضا(ع):

ثبت نام مدیران کاروان‌های پیاده امام رضا(ع) به منظور تشرف به مشهد آغاز شد

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام‌رضا(ع) گفت: ثبت نام مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده امام رضا(ع) از اول مهرماه ۹۶ آغاز و تا دهم مهر ماه ادامه خواهد داشت.

ثبت نام مدیران کاروان‌های پیاده امام رضا(ع) به منظور تشرف به مشهد آغاز شد

حسین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: مدیران کاروان‌های زیارتی که در ایام دهه پایانی صفر قصد تشرف به صورت پیاده به مشهد مقدس را دارند می‌توانند با مراجعه به سایت جمعیت خدمتگزاران زائران پیاده نسبت به ثبت نام و یا تکمیل و ویرایش اطلاعات خود در مهلت تعیین شده اقدام کنند.

وی گفت: مدیرانی که در سال گذشته ثبت‌نام کرده‌اند نیازی به ثبت‌نام مجدد نداشته و با مراجعه به بخش ویرایش اطلاعات سال 96 را کامل کنند.

رضائی افزود: متقاضیان علاوه بر تکمیل فرم مشخصات فردی، پزشکی و کاروان تصویر مدارک مورد نیاز از جمله عکس، کارت ملی و شناسنامه و معرفی نامه خود را از طریق سایت بارگذاری کنند.

وی ادامه داد: مدیران کاروان‌های زیارتی پیاده برای دریافت معرفی نامه می‌توانند به فرمانداری، بخشداری، دهداری، دفاتر ائمه جمعه و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان‌های محل اقامت خود مراجعه کنند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام‌رضا(ع) گفت: کسانی که برای نخستین سال ثبت نام می‌کنند قبل از هر اقدام بخش راهنمای ثبت نام را مطالعه و امکان پاسخ به سوالات توسط واحد فناوری به صورت نوشتاری و تصویری پیش بینی شده است.

رضائی گفت: با توجه به آماده شدن بخشی از جاده اختصاصی زائران پیاده در محور نیشابور از مدیران کاروان‌های زائران پیاده استان‌های غربی و جنوبی و مرکزی کشور درخواست داریم مسیر حرکت خود را از این جاده تعیین کنند.

وی با اشاره به پیگیری‌های معاونت زیارت استانداری خراسان رضوی برای تسطیح کنارگذرهای جاده‌های محور قوچان، فریمان و سرخس گفت: این محورها تا قبل از دهه آخر صفر برای حرکت زائران پیاده آماده سازی خواهد شد. برای 110هزار نفر زائر پیاده آخرماه صفر و شهادت امام رضا(ع)که در سایت ثبت‌نام کنند اسکان رایگان خواهیم داشت.

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی