• خانه
  • خراسان رضوی
  • ادامه روند کنونی رکود بازار تعطیلی ۲۰۰۰ واحد پوشاک مشهد را به‌دنبال دارد
کد خبر : 75546
/ 20:45
رئیس اتحادیه پوشاک مشهد مقدس:

ادامه روند کنونی رکود بازار تعطیلی ۲۰۰۰ واحد پوشاک مشهد را به‌دنبال دارد

رئیس اتحادیه پوشاک مشهد مقدس گفت: ادامه روند کنونی و رکود موجود در بازار سبب می‌شود که حداقل ۲۰۰۰ واحد فروش پوشاک تا آخر امسال واحدهای خود را جمع آوری کنند.

ادامه روند کنونی رکود بازار تعطیلی ۲۰۰۰ واحد پوشاک مشهد را به‌دنبال دارد

شهرآرا آنلاین / مهدی لسان طوسی اظهار داشت: نمایشگاه پاییزه یکی از موضوعاتی است که برگزاری آن برای امسال در دستور کار قرار گرفته است.

وی بیان کرد: هم اکنون نزدیک به انتهای فصل بوده و به همین علت اکثر فروشگاه‌های پوشاک قصد دارند که باقیمانده اجناس خود را برای پرداخت مطالبات خود به پول نزدیک کنند و به همین علت تخفیف‌های زیادی را قرار می‌دهند.

رئیس اتحادیه پوشاک مشهد مقدس با بیان اینکه علاوه بر تخفیف‌هایی که وجود دارد ۲۰۰ واحد پوشاک نیز در طرح جشنواره فروش مشارکت دارند، خاطرنشان کرد: با توجه به این مسائل، برگزاری جشنواره پاییزه به هیچ عنوان توجیه نداشته اما علیرغم این موضوعات این نمایشگاه امسال برگزار می‌شود.

لسان طوسی ادامه داد: وضعیت رکود بازار در شهر مشهد به حد نامتناسبی رسیده و در ۳ ماهه ابتدایی امسال در حدود هزار واحد صنفی در بخش پوشاک واحدهای خود را جمع آوری کردهاند. اگر وضعیت به همین روال پیش برود پیش‌بینی این است که تا پایان سال تعداد واحدهای تعطیل شده در صنف پوشاک مشهدمقدس به حدود ۲۰۰۰ واحد برسد.

 

منبع: تسنیم

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی