کد خبر : 75547
/ 20:12

ورود آقایان با دوربین‌های زوم‌دار ممنوع!

با توجه به صحبت‌های اخیر آقای داورزنی، معاون وزارت ورزش‌وجوانان که گفته‌اند: «قرار است بخشی از ورزشگاه آزادی برای حضور بانوان مسقف ‌شود.»، ما هم بد ندیدیم برای محکم‌کاری، تمهیدات زیر را پیشنهاد دهیم

ورود آقایان با دوربین‌های زوم‌دار ممنوع!

پرکلام- خدا را شکر هر چقدر هم دربارۀ حضور خانم‌ها در ورزشگاه‌ها صحبت کنیم، لازم نیست مثل پیمان یوسفی نگران ممنوع‌التصویری باشیم، چون اساساً تصویری از ما نویسند‌گان سرسره وجود ندارد که بخواهند ممنوعش کنند، بنابراین با توجه به صحبت‌های اخیر آقای داورزنی، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش‌وجوانان که گفته‌اند: «قرار است بخشی از  ورزشگاه آزادی برای حضور بانوان مسقف ‌شود.»، ما هم بد ندیدیم برای محکم‌کاری، تمهیدات زیر را پیشنهاد دهیم:
- در ورودی قسمت خانم‌ها نوشته شود: «ورود آقایان خصوصاً با دوربین‌های زوم‌دار ممنوع!»
105814.jpg
-  دورتادور قسمت بانوان دیوارکشی شود تا از بیرون دید نداشته باشد. چند نفری هم روی دیوارها مستقر باشند و همۀ شعارها و اشیای احتمالی را که از سمت خانم‌ها به سمت آقایان و بالعکس پرتاب می‌شود، از نظر محتوایی بررسی و ممیزی کنند و سپس اجازۀ عبور بدهند.
- با توجه به بی‌دقتی‌ داورها و نشانه‌گیری دقیق خانم‌ها، بهتر است جایگاه آن‌ها موکت باشد که نیازی به آوردن کفش‌های قابل پرتاب، خصوصاً از نوع پاشنه‌بلند نباشد.
- عادل فردوسی‌پور را توجیه کنند که دوربین نود از هر جایی دلش می‌خواهد فیلم بگیرد، به‌جز جایگاه خانم‌ها!
- جایگاه بانوانِ طرفدار تیم‌‌های رقیب، در ورزشگاه جدا باشد تا شاهد گیس و گیس‌کشی، پرتاب برس و فرو کردن آینه در حلق طرفداران تیم رقیب نباشیم.

کاربردهای داعشی‌
اگر این اروپایی‌ها هم ژن نصیحت در خونشان بود و پدرانشان ضرب‌المثل‌ «خودکرده را تدبیر نیست» یادشان می‌دادند، الان وضعیتشان این‌جوری نبود که رسانه‌ها بنویسند: «8هزار تروریست داعشی با تداوم شکستِ این گروه تروریستی در عراق و سوریه، فراری شده‌اند و قصد بازگشت به کشورهای خود را دارند.». کارشناسان سرسره پیشنهاد می‌کنند دست داعشی‌های مرجوع‌شده را به این صورت بند کنند که سرشان گرم باشد:
- معدن: به‌جای اینکه کلی خرج کارگر، کارشناس و دینامیت برای انفجار در معادن بکنند، یک جلیقه تن داعشی‌ها بکنند و بگویند برو معدن را بترکان!
- آموزشی: کسانی را که در آموزش رانندگی دست و پایشان می‌لرزد، بیاورند سوار خودروی ونی بکنند که رانندۀ آن داعشی است تا هم ببینند دست‌فرمان یعنی چه، هم با واژۀ ترس وداع کنند.
- سینما: به‌جای بهره‌گیری از بدلکار در صحنه‌های انفجار و تصادف، از داعشی‌های واقعی استفاده کنند که هم کم‌هزینه‌تر است، هم خیلی واقعی‌تر به‌نظر می‌رسد.
- پلیس: آن‌ها را عضو نیروهای ضدشورش کنند و در اعتصاب‌ها و تجمع‌ها، اعلام کنند که یک داعشی بین آن‌هاست. جمعیت جوری متفرق می‌شود که هیچ آب‌پاش و گاز اشک‌آوری به گرد آن نمی‌رسد.

موتور جستجوی پارتی‌یاب
دهۀ هفتاد و گاه هشتادی‌ها این‌قدر در زندگی دیجیتالی غرق شده‌اند که اگر آن‌ها را دعوت به ازدواج هم بکنید، می‌گویند: «بذار یه سرچ تو گوگل بزنم، ببینم چی هست!». در این حد که معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی گفته‌اند: «بیش از 300سایت همسریابی در کشور شناسایی شده است که همگی غیرقانونی هستند.». با همین فرمان در فضای مجازی جلو برویم، بعید نیست از فردا این سایت‌ها را هم ببینیم:
- موتور جستجوی پارتی‌یاب: نام اداره یا سازمانی را که کارتان آنجا گیر است، وارد ‌می‌کنید تا پارتی‌های کار‌راه‌انداز را با تعرفه‌های زیرمیزی به شما معرفی کند، از سطح مدیریتی بگیر تا آبدارچی.
- حمله به کنسولگری: این سایت به علاقه‌مندان کمک می‌کند تا به یک کنسولگری به‌صورت مجازی حمله کرده و بترکانند و حسابی خود را تخلیه کنند. این‌جوری هم روابط دیپلماتیک قطع نمی‌شود، هم بازی‌ها به‌جای امارات و عمان، در استادیوم آزادی برگزار می‌شود.
- دکل من کجاست؟: این سایت به مدیران نفتی کمک می‌کند چنانچه دکل نفتی خود را گم کرده‌اند، محل آن را با کروکی دقیق پیدا کنند. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی