کد خبر : 75548
/ 20:45
معاون صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:

نمایشگاه عرضه مستقیم پاییزه در مشهد از ۲۴ شهریورماه آغاز می‌شود

معاون بازرگانی داخلی صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه در شهر مشهد مقدس امسال از تاریخ ۲۴ شهریور ماه آغاز شده و تا ۳۱ این ماه ادامه دارد.

نمایشگاه عرضه مستقیم پاییزه در مشهد از ۲۴ شهریورماه آغاز می‌شود

شهرآرا آنلاین / علی غفوری مقدم اظهار داشت: نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه در شهر مشهد مقدس امسال از تاریخ ۲۴ شهریور ماه آغاز شده و تا ۳۱ این ماه ادامه دارد.

وی بیان کرد: حدود ۵۰۰ غرفه در این نمایشگاه برای توزیع گروه‌های کالایی پوشاک، خوراک، لوزام‌التحریر، کیف و کفش و مواد پروتئینی در این نمایشگاه حضور دارند که قیمت‌های تمام آنها توسط کارشناسان اعلام می‌شود.

معاون بازرگانی داخلی صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی ادامه داد: قیمت‌ کالاهایی که در نمایشگاه عرضه مستقیم پاییزه در شهر مشهد توزیع می‌شوند حداقل ۱۵ درصد نسبت به بازار پایین‌تر بوده و اولویت اجاره دادن غرفه‌ها با تولیدکنندگان داخلی است.

غفوری مقدم با بیان اینکه فروش کالای خارجی در نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه امسال ممنوع است، تأکید کرد: تنها در مواردی امکان فروش کالای خارجی در این نمایشگاه مقدور می‌شود که مشابه داخلی آن جنس وجود نداشته باشد.

وی بیان کرد: هدف اصلی این اقدام تنظیم بازار در ابتدای مهر ماه و تسهیل دسترسی مردم به تمام موارد مورد نیاز خود بوده و به همین علت که با اصناف هماهنگی‌های لازم در این زمینه صورت گرفته است.

معاون بازرگانی داخلی صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خاطرنشان کرد: سال گذشته نمایشگاه پاییزه در مشهد برگزار نشد اما تعداد غرفه‌های نمایشگاه پاییزه امسال نسبت به نمایشگاه بهاره تقریبا ۵۰ درصد کمتر است.

 

منبع: تسنیم

  

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی