کد خبر : 75585
/ 22:46
بهترین بازی‌های تلگرامی که می‌توانید به‌صورت گروهی یا انفرادی آن‌ها را انجام دهید؛

بازی در پیام رسان

یکی از نقاط‌قوت تلگرام، پلت‌فُرم بازی آن است، بخشی که توانست این اپلیکیشن را از یک‌سرویس پیام‌رسان ساده فراتر ببرد ...

بازی در پیام رسان

شهرآرا آنلاین / یکی از نقاط‌قوت تلگرام، پلت‌فُرم بازی آن است، بخشی که توانست این اپلیکیشن را از یک‌سرویس پیام‌رسان ساده فراتر ببرد؛ تا جایی که به شبکه های اجتماعی ایرانی نیز توصیه می‌شود برای محبوبیت شبکۀ خود دست به چنین اقدام‌هایی بزنند. گزارش‌ها نشان می‌دهند که از ابتدای راه‌اندازی پلت‌فُرم بازی در تلگرام، نزدیک به 60 بازی برای آن عرضه شده که در این بین، عناوین ربات Gamee با اختلاف توانسته‌اند گوی رقابت را از بقیه بربایند.

به‌بهانۀ یک‌سالگی پلت‌فُرم بازی تلگرام، تصمیم گرفتیم نگاهی به بهترین‌بازی‌های بخش سرگرمی این شبکۀ اجتماعی بیاندازیم و بهترینِ آن‌ها را به شما معرفی کنیم؛ بنابراین اگر می‌خواهید دوستانتان را به رکوردشکنی دعوت کنید و ضمن گفت‌وگو، بازی‌های گوناگونی هم انجام دهید، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

 

چالش اطلاعات

به نظرم در صدر بازی‌های تلگرام، بازی ایرانی «چالش اطلاعات» است که توانسته حسابی طرفدار پیدا کند. در این بازی، شما باید با انتخاب یک‌موضوع به 5سؤالی که برای شما طرح می‌شود، پاسخ دهید. صحیح‌ و سریع‌پاسخ‌دادن، شما را به امتیاز بیشتری می‌رساند. سرگرمی این بازی زمانی زیاد می‌شود که آن را با دوستان خود به‌صورت گروهی انجام دهید و طی یک‌مسابقۀ نفس‌گیر، دانش خود را به رخ یک‌دیگر بکشید و کَل‌کَل کنید. تمام سؤالات بازی را هم خود کاربران طراحی کرده‌اند که درجۀ سختی‌ متفاوتی دارند. برای انجام این بازی کافی است از آیدی hooshrobot@ استفاده کنید.

 

Basketball Bunny

در بازی Basketball Bunny به شما چندین توپ داده می‌شود که باید در زمانی معین هرتعداد را که می‌توانید [با کشیدن انگشت] در سبد بیاندازید. نکتۀ جالب این‌جاست که بعد از چندپرتاب، سبد حرکت می‌کند و همین چالشِ داینامیک، رکوردزدن را در Basketball Bunny لذت‌بخش‌تر می‌سازد. برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کنید.

 

Meteoric Plus

Meteoric Plus به‌نوعی همان 2048است، با این تفاوت که تعداد خانه‌ها افزایش یافته و توسعه‌دهنده توانسته با افزودن بعضی اِلمان‌ها جذابیت بازی را افزایش دهد. در اینجا با اجرام آسمانی کوچکی سروکار دارید که باید با فرستادن آن‌هایی که مشابه هم هستند، سیاراتی به‌وجود بیاورید، اما این پایان راه نیست و در ادامه مجبورید سیاره‌های مشابه را با یک‌دیگر ترکیب کنید تا درنهایت خورشیدهایی در صفحه ظاهر شود. اگر هم دوخورشید را با یکدیگر ادغام نمایید، آن‌ها منفجر می‌شوند و اجسام نزدیک خود را از بین می‌برند. برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کنید.

 

Space Traveler

Space Traveler از آن بازی‌هایی بود که از همان ابتدا توانست محبوبیت زیادی به‌دست آورد، آن‌هم به این دلیل که با بازی نسبتاً سختی مواجه هستید که خیلی‌خوب امتیاز می‌دهد، بنابراین مخاطب که در ابتدا رکوردشکنی ظاهراً برایش دشوار نیست، به تجربه‌اش ادامه می‌دهد. در Space Traveler به فضا می‌روید، جایی که فضاپیمای شخصیت داستان پیرامون سیارات می‌چرخد و با کلیک روی دکمۀ مشخص‌شده، به سمت جلو پرتاب می‌شود. اگر فضاپیما به سیاره نرسیده و رد شد، خواهید باخت. برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کنید.

 

3=2+1

دقت خود را به رخ دوستانتان بکشید؛ برای آنکه بدانید چه‌قدر آمادگی ذهنی دارید، مسئله‌های سادۀ ریاضی، بهترین نمونه هستند. 3=2+1 آمده تا با چاشنی «رقابت» همین کار را با حال‌وهوایی متفاوت انجام دهد. مسئله‌های 3=2+1 خیلی‌آسان هستند و شما درزمانی کوتاه باید به سؤالات ریاضی جواب دهید. بازی تا زمانی که پاسخ درست را انتخاب کنید، ادامه می‌یابد. برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کنید.

 

Aerial Dogfight

بازی‌های تلگرام عموماً ساده هستند. Aerial Dogfight هم از این قاعده مستثنی نیست. به‌علت سادگی این بازی، می‌توانیم آن را از جذاب‌ترین‌های تلگرام بنامیم. در این بازی به شما هواپیمایی داده می‌شود. با کلیک روی یکی از دکمه‌ها، جهت حرکت وسیله را می‌توانید به‌سمت بالا یا پایین عوض کنید، اما برای چه؟ در محیط، دشمنانی وجود دارند و اگر با چرخش‌های مناسب به پشت آن‌ها بروید، می‌توانید این وسیله‌ها را نابود کنید. البته مراقب باشید همین اتفاق برای شما نیفتد که تیرباران می‌شوید. برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کنید.

 

Hexonix

Hexonix را می‌توانیم روایتی متفاوت از Tetris بدانیم. در Hexonix هم مثل بازی محبوب قدیمی خانه‌سازی، باید اَشکال را به‌گونه‌ای کنار یکدیگر بچینید تا ردیف‌ها پُر شود و امتیاز به‌دست بیاورید. گیم‌پلی بازی بدین‌صورت است که در هربخش، سه‌جسم با شکل‌های متفاوت به شما داده می‌شود و باید آن‌ها را در محیط بچینید و با بخش‌های بعدی همین روند را تکرار کنید. نکته این‌جاست که اگر یکی از ردیف‌ها یا ستون‌ها پُر شود، نه‌تنها امتیاز به‌دست می‌آورید، بلکه تمام اجسام آن قسمت هم غیب خواهند شد. برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کنید.

 

Gravity Ninja

Gravity Ninja می‌خواهد سرعت واکنش بازیکن‌ها را بسنجد. در اینجا نقش نینجایی را دارید که باسرعت فراوان حرکت می‌کند و در مسیرش سکه‌هایی را به‌دست می‌آورد. بخش سخت ماجرا، وجود راه‌بندهای مختلف است، بنابراین هنگام رسیدن نینجا به آن‌ها، باید با کلیک روی دکمۀ پایین صفحه، مسیر حرکتش را عوض کنید. اگر بازی‌ای با گیم‌پلی سریع می‌خواهید، Gravity Ninja از بهترین گزینه‌های این لیست به‌شمار می‌رود. برای دسترسی به این بازی کافی است از آیدی gamee@ استفاده کنید.

 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی