کد خبر : 75625
/ 12:55

حملۀ تروریستی با پوشک بچه

هرچه کرۀ شمالی و آمریکا در کل‌کل نظامی‌ای که به راه انداخته‌اند، سلاح‌های خفن‌تر و موشک‌های دوربردتری را آزمایش می‌کنند، داعشی‌های متحجر، به عصر حجر علاقۀ بیشتری نشان می‌دهند.

حملۀ تروریستی با پوشک بچه

پرکلام- هرچه کرۀ شمالی و آمریکا در کل‌کل نظامی‌ای که به راه انداخته‌اند، سلاح‌های خفن‌تر و موشک‌های دوربردتری را آزمایش می‌کنند، داعشی‌های متحجر، به عصر حجر علاقۀ بیشتری نشان می‌دهند.
در آخرین گزارش، تروریستی مهاجم در فرانسه با «چکش» به مردم حمله‌ور شده است! در همین راستا کارشناسان سرسره معتقدند:
   اگر از فردا دیدید یک نفر گوش‌پاک‌کن، پوشک بچه، دستگیرۀ فلاش‌تانک، چاه‌بازکن یا ناخن‌گیر دستش گرفته و به سمت شما می‌دود، مطمئناً داعشی است و لازم است فرار کنید.

   به‌منظور افزایش سطح امنیتی، فروش چکش در فرانسه تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شود و برای نصب تابلو و قاب‌عکس، علی‌الحساب از چسب استفاده شود که خطر کمتری دارد.
   فروش تمام ابزارهای دومنظوره مانند انبرکلاغی و آچارفرانسه فقط با ارائۀ اصل متقاضی با گواهی سلامت عقلی، اصل شناسنامه و سه سری کپی کامل، ضامن معتبر به میزان لازم، تعهد محضری و گواهی عدم انفجار صورت گیرد.

استدلال‌های ترامپی
ترامپ بار دیگر مرزهای استدلال را درنوردید و راهکاری برای مقابله با حملات تروریستی داد که مو لای درزش نمی‌رود، بدین‌صورت که: «برای مبارزه با تروریسم باید اینترنت را که وسیلۀ اصلی جذب نیرو برای تروریست‌هاست، قطع کرد!». بلافاصله بعد از این راهکار نوین، تمامی کارشناسان امنیتی دنیا فغان برآوردند و سر به بیابان نهادند.
کارشناسان سرسره هم از غیبت آن‌ها نهایت استفاده را کردند و برای سایر مشکلات دنیا نیز «استدلال‌های ترامپی» ارائه دادند:
   برای مقابله با تصادف، باید خیابان‌ها را حذف کرد، چون تصادف معمولا در خیابان رخ می‌دهد.
   برای مقابله با دزدان دریایی باید تمام دریاها را خشکاند، چون آن‌ها از راه دریا حمله می‌کنند.
   برای مقابله با زمین‌خواری باید زمین‌ها را شور و بیابانی کرد. این‌جوری بعد از خواریدن زمین، تشنه می‌شوند و از اشتها می‌افتند.
   برای مقابله با تهاجم فرهنگی ازطریق شبکه‌های ماهواره‌ای، باید ساعت9 شب برق سراسری را قطع کرد تا کسی نتواند تلویزیون نگاه کند و همه بروند بخوابند.
   برای مقابله با سوسک‌ها باید احداث توالت در ساختمان‌ها و کندن چاه را ممنوع کرد، چون آن‌ها معمولا از این‌جور جاها می‌آیند.
   برای مقابله با بحرانِ نتیجه‌گیری در استقلال هم باید جدول لیگ برتر را برعکس کرد!

محمودکامپیوتر
ما تا دیروز فکر می‌کردیم فقط به مجیدخان جلالی، مجیدکامپیوتر می‌گویند، اما آقای حدادعادل نظریه‌ای جدید دادند و احمدی‌نژاد را تا حد «محمودکامپیوتر» ارتقا دادند و دربارۀ او گفتند: «آقای احمدی‌نژاد رایانه‌ای است که ما نرم‌افزارش را نداریم و نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه اتفاقی رخ می‌دهد.». از شما چه پنهان ما هم رفتیم دربارۀ نرم‌افزارهایش تحقیق کردیم و به نتایج زیر رسیدیم:
   ویروس‌های این کامپیوتر بسیار زیاد است. برخی از آن‌ها مانند معاونان سابق‌ قبلا با کمک آنتی‌ویروس، شناسایی و به قرنطینۀ اوین فرستاده شده‌اند، اما برخی دیگر روی همۀ فایل‌های سیستم نشسته‌اند و امکان حذفشان وجود ندارد.
   قسمتRecycle bin این رایانه با مقدار بسیار زیادی «خس و خاشاک» پر شده که باعث کندی و احساس «من چه‌ ‌باحالم‌بینی» در سیستم شده است.
   تجربه نشان داده تداخل‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این رایانه باعث هنگ کردن کشور می‌شود، ولی از بد روزگار دکمۀ خاموش و حتی ترکیب کلیدهای Alt + Ctrl + Del هم از کار افتاده است و کسی هم پیدا نمی‌شود دوشاخش را از پریز بکشد.
   با توجه به قدیمی بودن این رایانه، قطعاتش دیگر گیر نمی‌آید و ارتقایش کلا منتفی است، بنابراین بهتر است دوستانش آن را به همین شکلی که هست، از رده خارج کنند و بروند سراغ یک سیستم جدیدتر که حداقل ماشین‌حسابش درست‌وحسابی کار کند و سر محاسبۀ نرخ تورم، دچار توهم نشود! 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی